Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal, amikor rajtam kívül senkije sincs?

Figyelt kérdés

Nekem már nyűg a kapcsolat, már többször próbltam szakítani, csúnyán bántam vele,de ő a mai napig is ragaszkodik hozzám. Pár napja elmondtam neki, hogy már nem szeretem szerelemmel. Nem akarom folytatni. Ő összeomlott, hogy neki senkije nincs (szülei csak akkor hívják, ha pénz kell nekik)

"Csak olyan ez most mintha megöltek volna és feléledtem volna úgy, h senki nincs már akit szeretek és viszont szeret. És te voltál a gyilkos."


2 éve vagyunk együtt, de én nekem az egyetem fontosabb. Hogyan, mit tegyek? Addig legyek vele amíg nem talál valaki mást ? De azt meg hogy??


2013. jan. 22. 23:31
 1/4 Pretty Ballerina ***** válasza:
Szakíts vele. Az érzelmi zsarolásaival pedig ne törődj. Hogy mondhat neked olyat, hogy te voltál a gyilkos? Ez önző, gyerekes f*szság. Ha szeretsz valakit, nem tiporsz a lelkébe ilyen mondatokkal. Az pedig, hogy te elmondtad neki, hogy már nem vagy szerelmes, őszinteség volt. Lépj tovább, ne szenvedj egy ilyen ember mellett.
2013. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te azért jársz valakivel, mert szereted, szerelmes vagy, vagy pedig saját boldogságodat feláldozva, megszokásból és sajnálatból? Ezt kell eldöntened.
2013. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha barátként igényt tart rád attól még kapcsolatban maradhattok és szakíthatsz vele, de szerintem jobb a radikálisabb megoldás.
2013. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szigorúan barátok maradhatnátok. Ha csak az kell, hogy törődjön vele valaki, ezért is hálás lesz, ha csak szerelemmel éri be, úgyis elmegy magától.
2013. febr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!