Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki ennyire görcsösen párt?

Figyelt kérdés

Miért nem tudjátok élvezni az életet, építeni magatok a jövőtök egyedül is?

Sok ember csak úgy összejön valakivel, hogy legyen valakije de ez mire jó? Szerelemből kell összejönni valakivel nem pedig csak azért,hogy na legyen valakim.


2019. márc. 1. 09:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Hol mindenki? Hol láttál ilyent konkrétan? Napi buta àltalánosítás.
2019. márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
1# el is mondott mindent
2019. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Es az neked miert faj, hogy sokan nem tagadjak le a biologiai igenyeiket, peldaul azt, hogy az ember nem csak egy onmagaert tevekenykedo karrierista, aki abban meri a sajat erteket hogy mennyi penze es hany diplomaja van, mint ahogy azt a liberalis kozgondolkodas rakenyszeriti sokakra, hanem atengedi magat az igazi onmaganak, es peldaul csaladot vallal?
2019. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az, hogy igény van a szexre kapcsolat nélkül is lehet szexelni. de az, hogy évekig eggyütt van valakivel csak mert nincs más de nem szereti az aztán szép dolog tényleg.
2019. márc. 1. 09:49
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Azért,mert együtt könnyebb.Az ember társas lény.Manapság egyre több kutatás van,amely azt támasztja alá,hogy a magány nagyon káros az egészségre.Csak egy indok a millió közül
2019. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

Jaja,az.Csak nem kéne általánosítani!Rég nincs senkim.Nem szívatok senkit csak azért,mert rossz egyedül lenni,aztán minden mindegy alapon akár ki jó lesz.És vannak még ezzel így egy páran,vagy olyanok,akik bár nincsenek egyedül,de nem is olyan társuk van,aki csak van mutatóba dísznek van,hanem valòsan egymást szeretik.Van ilyen is olyan is,de nem mindenki.

Tény amúgy hogy az ember társas lény,és legtöbben sokkal jobban szeretnék nem egyedül leêlni az életük a kispárnájuk szorongatva,miközben azt hangoztatják,hogy mennyire kiteljesedtek önmagukban is.

2019. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy van-e párod és hogy magányos vagy-e totál nem függ össze. Nagyon sokan hiszik azt, hogy az igazi boldogságot csak akkor érheted el, ha van egy pasid/csajod pedig ez nem így van. Igazából ezek az emberek mástól várják a boldogságot. Én világ életemben baromi jól meg voltam egyedül. Vannak barátaim, van családom sosem éreztem azt, hogy magányos lennék akkor sem, ha épp nem voltam párkapcsolatban. Sosem voltam a felszínes ismeretségek híve szóval azt nem mondhatnám, hogy rengeteg barátom van, de akik vannak azok fontosak a számomra és ez fordítva is így van. Én eleve azt gondolom, hogy annak aki képes egyedül is jól érezni magát és képes felfogni, hogy attól még nem áll meg az élet és nem értelmetlen, hogy épp nincs kapcsolatod sokkal egyszerűbb egészséges nem egymás fejére növős kapcsolatot kialakítani másokkal és nyilván a párkeresés is egyszerűbb, ugyanis a partnered nem fogja azt érezni, hogy az életed múlik azon, hogy ő összejön-e veled vagy sem, ami tapasztalatból mondom bazi ilyesztő és nem pozitiv...
2019. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Totál elvagyok egyedül, és még karrierista sem vagyok, na ilyenkor mivan?

Igaz, hogy így a legtöbb nő szóba sem állna velem mert ők ugye inkább a klasszikus élet szerint gondolkodnak, ház család karrier stb.

Na ez nálam nincs, de ez így van jól és tudomásul veszem ezt és kész, mégis elvagyok független élet ami biztosítja a lehetőségek megragadását.

Biztos van ilyen nő aki hasonlóképp gondolkodik az életről de az biztos hogy nagyon kevés.

Én is csak nézek értetlenül hogy mi ez a társ függőség, ne mástól várjuk azt hogy bármi jobb lesz. Persze könnyebb vagy néha jól jön de csak azoknak leginkább akik tényleg nem tudnak társ nélkül meglenni.

Csak az ilyen emberek állítják hogy mennyire társas lény az ember. Nem mindenki az és nem mindenki függ a szextől sem...

2019. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom te is nőből vagy...
2019. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
Hazudozni lehet hogy jo egyedul, csak minek? Onvigasz?
2019. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!