Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig le akar velem feküdni, minden egyes találkozásnál, amikor én nem, akkor is. Már szóltam neki, hogy ez így nem jó, de nem ért a szóbol, mit csináljak? Beszéljem meg vele?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat
2008. jan. 25. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, te nem akarod a szexet, de ő mégis lefekszik veled? Hiszen az bűntetendő cselekmény, hiszen ez a nemi erőszak!! Vagy csak minden alkalommal rőltetné, te meg nem győzöd visszautasítani? Az is épp eléggé fárasztó lehet egy idő után.


Na de azt nem értem, egyáltalán miért állsz még szóba egy ilyen rámenős fiúval? Hogy mit érdemes ilyenkor csinálni? SZAKÍTANI.

2008. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Jaaaj...dobd ki de gyorsan...ha mindíg erőlteti az baj.Mondjuk az is léyneges h egy héten/hónapban hányszor találkoztok?Mert ha hetente sokszor akkor egy szemét,ha havonta egyzser kétszer,akkor bocsi de meg tom érteni.Mindenképpen beszéld meg vele!Neked ez így nem jó hosszútávon!Pusz sok szerencsét!
2008. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem azért mégsem egyből szakítani kell vele...

Beszéld meg vele, reméljük fel tudja fogni a dolgot. Járjatok többet el olyan helyekre, ahol nem maradhattok kettesben (ez egy kicsit fel is dobhatja a kapcsolatot)... így csak kisebb lenne az esélye, hogy rádmászik!

De ha továbbra is ennyire erőlteti a szexet, amit te nem akarsz, akkor tényleg érdemes elgondolkodni a szakításon.

2008. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egy héten kb 3 szor találkozunk és abbol kétszer akarja deh mondtam neki h nem és nem eröszakkal.. szoval NEM nemi eröszak... És megcsináltam azt h három napig nem engedtem neki semmit és ideges lett rám.. DEh n szeretem és enm akrok vele szakítani nics valami eccerübb megoldás?:S
2008. jan. 25. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ért a szóból, akkor dobd ki a fenébe. Nem szerethetsz olyat, aki olyat tesz veled, ami neked nem jó!!
2008. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális pasinak akkor jó,ha a barátnőjének örömöt szerez!Amit ő csinál az önzőség!Nem kicsit!Magával foglalkozik inkább és a saját érzéseivel,igényeivel és nem veled,meg a te igényeiddel!Ha nagyon fiatalok vagytok,akkor ez még akár "elfogadható" is lehet.Gondolom már többször beszéltetek erről!Kérdezd meg tőle,hogy "Neked miért jó az,ha nekem nem esik jól?""Nem az a lényeg az együttlétben,hogy mindegyőnknek jó legyen?"Mond el neki,hogy ha erölteti,azzal pont az ellnkezőjét váltja ki belőled!Hisz így nem lehet felizgulni,hisz szinte kötelességednek érzed az egészet!Az örömszerzés viszont nem erről szól!Ha egy lány nem akarja,de ráeröltetik,az nem más,minthogy a fiú önkielégítést végez a lányon!!Hisz csak neki jó!Tegye meg ezt nélküled akár napjában többször,kde ha veled van,akkor a te igényeidet nézze!
2008. jan. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!