Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a másodlagos tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a másodlagos tulajdonságok, amiket kerestek egy társban?

Figyelt kérdés

Tehát nem az ilyen alap "őszinte, hűséges, becsületes" tulajdonságok, hanem amiknek a megléte plusz, csak még jobban szimpatikussá teszi a másikat.


Írtok kort és nemet :)


2019. márc. 3. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Legyen gondolatolvasó. :D
2019. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 marcipántea ***** válasza:

Legyen humoros, ha megnevettet, az már jó kezdet. Legyen esze, lehessen vele jókat beszélgetni.


23/l

2019. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kifejlett, különleges humor és magas intelligencia (érzelmi is!). Bár én ezt is a kötelező tulajdonságok közé sorolnám.

Ami még nagyon fontos nekem az a megfelelő magas önbecsülés, önbizalom és az egészséges lélek. Nem szeretnék lelkisegély szolgálat meg pszichológus lenni minden egyes nap. (Nyilván ha probléma van akkor nagyon szivesen, de nem folyamatosan.)

2019. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nálam az alap az intelligencia, a kiegyensúlyozott, harmonikus személyiség.

Ami plusz, az például egy izgalmas hobbi, érdeklődési kör; átlagosnál jóval nagyobb műveltség, tájékozottság; jó humor.

N

2019. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ritka jó kérdés, csak szerintem sokan nem értették meg/érezték át teljesen...
2019. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Humor. Ez egyértelmű.


Ha egy nő tud olyat szólni, hogy előbb nem kapok levegőt, aztán 5 percig nevetek akkor már elég, ha egy fél fokkal szebb mint a vasorrú bába... 🙂

2019. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja és még egy eszembe jutott: a választékos kommunikáció. Azzal is le lehet nyűgözni, ha már egyébként is szimpatikus valaki.
2019. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
örülök ha ő sem szereti a mazsolát
2019. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyébként azt szeretem még ha azonos az érdeklődési körünk. És tényleg azonos.



Azaz, nem csak közli, hogy szereti a színházat pl, majd kiderül, hogy utoljára 10 éve közép suliban volt, de azóta is vágyik rá.



A sporttol az utazáson át annyi minden területen találkoztam ezzel a “szeretem, csak nem csinálom” mentalitással nőknél, hogy az már félelmetes.

2019. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az intelligens, tájékozott és humoros is az elsődleges tulajdonságok közé tartozik. Ha úgy tetszik, "második körben" azt nézem, az alapvető értékrendünk, érdeklődésünk, ízlésünk mennyire passzol egymáshoz (ami nem azt jelenti, hogy azt keresem, aki mindenről ugyanúgy vélekedik, mint én... sőt). Ezek viszont borzasztóan szubjektív dolgok, amivel nem untatnék senkit.

23/F

2019. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!