Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A társkeresőkön hogyhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön hogyhogy nincsenek rendőr férfiak? Ez csak nekem tűnt fel?

Figyelt kérdés
Az évek alatt beszélgettem már kb mindenféle foglalkozású emberrel, a burkolótól kezdve a sürgősségis orvosig. Szívesen ismerkedem/barátkozom akár a lakhelyemtől távolabb lakókkal is, attól hogy tudom nem lesz belőle semmi komolyabb. De ma valahogy eszembe jutott, hogy hogyan lehet az hogy rendőrrel még soha nem beszélgettem, pedig nincsenek kevesen. Nyilván ez csak véletlen, tudom. De arra is gondoltam, hogy talán titkolják, másnak mondják magukat. Lehet hogy nem túl népszerűek a nőknél, és ezért letagadják a foglalkozásukat? Vagy inkább pont hogy annyira népszerűek, hogy nincs is szükségük netes társkeresőre soha?
2019. márc. 3. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly rövidebb ideig tindereztem, 3 randim volt:2 rendőr, 1 katona. És én is egyenruhás vagyok. Lehet, emiatt bevonzottam.
2019. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én beszélgettem egy zsernyákkal, de nem lett köztünk semmi.
2019. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én baddoot pár óráig használtam és az alatt vagy 5 rendőr láttam. Volt akiről utólag derült ki ,de olynok is akik rendesen egyenruhás képpel voltak.
2019. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Mert annyit dolgoznak 0 forintért,hogy nincs idelyük hülyeségre
2019. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Társkeresőn életemben talán egyet láttam,itt meg azt hiszem kettőt,egyik sima rendőr volt,másik nyomozó,de nem egyből derült ki.Azt a nyomozót sajnálom hogy kihagytam :D De akkoriban nem volt felhőtlen az életem.
2019. márc. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Diavolino44 ***** válasza:
50%

Nekem sógorom rendőr.

Facebookon sincs rajta, sőt a családi képeken is nagyon minimálisan s azokat se nagyon szereti ha posztoljak.

Teljesen igaza van. Bármikor felhasznalhatjak ellene, akar manipulációval, akárcsak egy rosszul elkapott felvétel. Plussz ha valami hulyevel találkozik aki kitalálja, hogy megzsarolja/ fenyegetőzik a családjával (egy ilyen úgy miatt törölte anno magát), mert ugye tudja a nevet az is csak a bajt szüli.

2019. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5/6 én is sajnálnám a helyedben :-)
2019. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom de sunyi rendőr nővel és személyiségzavaros NAV-os csajszival találkoztam már társkeresőn.

Valamint sok normális pedagógussal, és orvossal, sőt még egy ige szép és kedves ügyvédnővel is.

2019. márc. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig csak a legvégső esetben mondtam el hogy mi a foglalkozásom. Egyszerű, túl könnyű vele csajozni. Nem akarom, hogy emiatt szeressen valaki.
2019. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!