Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 50+ Hölgyek szoktak szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50+ Hölgyek szoktak szeretőt "tartani", vagy fantáziálni egy férfiról, aki testi és lelki örömöket ad nekik?

Figyelt kérdés

Több lehetőség is van arra, hogy miért enged be az életébe valaki egy szeretőt. Minden változat érdekel, ám leginkább arra az esetre vagyok kíváncsi, amikor a Hölgy számára a házasság, vagy az együtt élés minősége jó.

Jók az együtt töltött hétköznapok, hétvégék és nyaralások. Amikor az élet számos területén kiváló, szórakoztató és humoros partner a férj. Igazából talán csak az érzelmi és érzéki kapcsolat az egyetlen terület, ami vagy nem működik, vagy annak intenzitása, gyakorisága, esetleg kreativitása kevés már a Hölgynek.

És eljön a pillanat, vagy az alkalom, amikor igent mod a külső szerelmi kapcsolatra.

56F


2019. márc. 4. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajaj, én magam 31 évesen kedvelem az érett nőket, volt is már jó pár kalandom, tudnék mesélni :)
2019. márc. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szexhirdetés amúgy?
2019. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Inkább érdeklődő, a témáról beszélgető partnert kereső kérdés, de némi nyitottsággal fűszerezve arra az esetre,

ha valaki hasonló cipőben jár mint én 😎

2019. márc. 4. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy 50+os nő nem 50+os pasival fog szeretősdit játszani. Fiatalabbal. Keresgélj a 60+os nők közt, talán ott van esélyed.
2019. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Igazából talán csak az érzelmi és érzéki kapcsolat az egyetlen terület, ami vagy nem működik, vagy annak intenzitása, gyakorisága, esetleg kreativitása kevés már a Hölgynek."


Na itt van a lényeg, szerintem ez a legfontosabb dolog egy kapcsolatban. Ha már nem működik az érzelmi és érzéki dolog, akkor a fene megette az egészet. Előbb-utóbb elkezd az elhanyagolt fél másfele nézelődni. Vagy magába fojtja a vágyait és szenvedni fog, mint néha én is. (baler voltam)

2019. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem így van. Nem ette a fene az egészet, mert minden más szuper :)))
2019. márc. 4. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!