Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kép alapján bele lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kép alapján bele lehet szeretni valakibe?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit chaten ismertem meg,és belém szeretett.Pedig csak képet látott rólam msn-en.És annyira szeret(állítása szerint)h találkozni is akar velem meg járni is.Végülis nem ellenzem,de fura h egy rólam készült kép láttán belémszeret.Ti mit gondoltok erről?
2010. júl. 2. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nics, vagy az nem igazi szeretet...hanem másféle...megtetszhet nagyon egy ember külsőre, de ahhoz ismerni kell a belső tulajdonságait is, h szeretni tudd!!
2010. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nehogy elmenj!

bár velem már volt ilyen :$ de azaz egyik ismerősöm ismerőse volt :D..de nem lett belőle semmi:(

de akkoris ne menj el! sztem vmilyen pedofil állat!

2010. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Velem is van ilyen..sőt nem egy gyerekkel, hanem 3-al is..és mindegyik akar velem találkozni.

Én nem egyeztem bele hogy találkozzunk,mert 1.megerőszakolhat vagy akármi..

2.élőben úgye másabb mint msnen.stb...

bár ha nem túl idős hozzád,1-2 év van közöttetek,akkor te tudod hogy találkozz-e vele.:)

2010. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már két hónapja ismerem,és minden nap beszélünk msn-en is meg telefonon is.Mondjuk elég balhés(betörés,bandázás,behajtó haverok stb...),de amúgy velem egy rossz szava nem volt.Csak fura h ennyire belém szeretett.Mindketten 16évesek vagyunk
2010. júl. 2. 16:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak hazudik, hogy szeret és rá akar szedni.

El ne menj, akkor se, ha képet küld, mert valószínű, nem magáról fog, hanem valami teljesen idegen srácról.

2010. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Balhés... ha erről mesél neked akkor nem is egészen normális. És valószínűleg hazudik is mint a vízfolyás. Saját tapasztalat. Kép alapján nem lehet szerelmesnek lenni.
2010. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ő jönne le hozzám.
2010. júl. 2. 17:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát tapasztalataim szerint, ez kamu szokott lenni... nagy hülyeség az egész, hogy egy kép alapján beleszeretni valakibe. Vagy nem tudja mi az a szerelem, vagy egyszerűen csak hazudik.. Különben meg kitudja, hogy hány csajt hülyít:S veszélyesek a chates ismerettségek:S Lakhelyedet meg főleg ne mondd meg! Ha tényleg találkozni akarsz vele, akkor legyen veled egy idősebb fiú ismerős a közelben, hogy ha baj van tudjon segíteni, és NE a lakhelyeden találkozzatok, egy közeli városban esetleg. Pontos lakcímet chates 2 hónapos ismerettség után nem szabad kiadni, főleg, hogy balhés.. (betörés ugye..)


17L

2010. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem bele lehet szeretni egy emberbe kép alapján, egy-két feltétellel. Pl.ha már megismeri a belső tulajdonságaidat, és képet is lát rólad, AKKOR igen.

/Tapasztalat/:))

2010. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

bele hát.

én például egy alienes filmet sem láttam, csak a képét. de így is szeretem.

2010. júl. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!