Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek manapság ez jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság ez jó dolog, vagy inkább ciki?

Figyelt kérdés
Ha egy lány, 23 évesen, az első, rendes barátjával, (azóta vőlegényével) veszíti el a szüzességet. Mit gondoltok róla? Persze mindenkinek a maga dolga, de pl ha lenne ilyen ember a környezetedben és megtudnád ezt róla, másképp néznél rá? Vagy egyáltalán érdekelne? Még annyi, hogy a lány kifejezetten szép, tehát nem hiszem, hogy a külső zavaró tényező lett volna valaha is.

2019. márc. 4. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem foglalkoztat/foglalkoztatna egyetlen ismerősöm nemi élete sem.Maximum atfutna az agyamon, hogy milyen szép, hogy együtt vannak azóta is.
2019. márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
A kérdés a ciki. Mindenki akkor veszíti el a szüzességét, amikor érettnek érzi rá magát, senkinek semmi köze hozzá. Nem egy ilyen ismerősöm van, így eszembe sincs furán nézni rájuk. Sokkal gázabb, ha valaki fiatalon összefekszik bárkivel, mint az, hogy megvárja azt, akit méltó társnak gondol.
2019. márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem ciki. Ez lenne a normális hogy nem kuratja magát szét házasság előtt.
2019. márc. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
"Mit gondoltok róla? Persze mindenkinek a maga dolga," - na Kérdező, pontosan ezt, voltaképp egyáltalán nem érdekelne mások szexuális élete. Az egyetlen releváns kérdés mindösszesen annyi, hogy az adott lány barátja hogy áll hozzá...
2019. márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Nem jósolnék nagy jövőt a kapcsolatának előzetes párkapcsolati tapasztalat nélkül. De semmi közöm hozzá, ez is csak egy vélemény.
2019. márc. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem kuratja szét magát senki,ma már azt is megbályegzik aki egyáltalán lefekszik egy 4 éves kapcsolatba esküvő előtt h kiderüljön egyáltalán jo e a szex,és sajnos azt is megbélyegzik aki házasként élvezetből szeretkezik--
2019. márc. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
És ezt honnan kellene tudnom az ismerősömről? Az lenne a fura, hogy erről beszámol. Az ő dolga...
2019. márc. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes, én még soha nem beszélgettem a szexuális életemről senkinek és a környezetem se. Minek? Ez nem olyan téma ami a külvilágra tartozik.


A kérdés is rettentően gyerekes és éretlen.

Nem ettől leszel valaki.

2019. márc. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lilith1994 ***** válasza:
0%

Szerintem ez lenne a normalis mondom ezt ugy hogy sajnos párom aki nemsokara valoszinuleg a volegenyem is lesz nem az elso szamomra es borzasztóan banom hogy nem o az elso es barcsak vissza csinalhatnam. (Ne értsd felre nem volt sok es az is hosszu kapcsolatban pl het evesben jeleneleg 24 vagyok)

Bar nem szeretek errol beszelni.

(Egyebkent en az olyan nőket es férfiakat ítélem el akiknek rengeteg volt. Mint egyik ismerosom akik annyi mint en de jócskán mar 30 + férfin van tul... Undorodom.

Amugy pedig mas velenenyevel nem kell foglalkozni e tekintetben.

2019. márc. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

A kérdésből azt szűröm le, hogy Nekem pont annyi közöm van hozzá, mint Neked, kedves kérdező. És pont annyira is érdekel, mint amennyire rám tartozik.


Talán a saját életedben is találsz agyalni valót, ne másokéban turkálj ;)

2019. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!