Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire bunkó, köcsög?

Figyelt kérdés

Másfél éve együtt vagyunk a pasimmal és már ugye volt minden és ha valami miatt nem tudunk találkozni egy héten akkor csinálunk egymásnak képeket magunkról (intim képeket).Ezeket a gépre szoktuk elmenteni.

A keresztapám meg volt olyan bunkó hogy amikor nem voltam itthon akkor nézelődött a gépemen és megtalálta a képeket amiket gondosan elrejtettem hogy ne találja meg senki. szóval megtalálta és megmutatta a nagyanyámnak(ő a gyámom mert meghaltak a szüleim) gondolom nem kell bemutatni hogy milyenek az öregek. Ki volt akadva hogy mit képzelek hogy ilyen képeket csinálok. Engem még se az idegesit hogy nagyim mérges rám hanem az hogy a keresztapám nézegeti a dolgaimat és hogy nem lehet magánéletem.

Mit tudnék csinálni velük hoggy leessen nekik hogy nincs közük a magánéletemhez??


2010. júl. 2. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lejelszavazad a gépet.
2010. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszélj velük és mondd meg, hogy neked fontos ez a srác, és mindent elmondasz nekik, amiről úgy tartod, hogy rájuk is tartozik, tehát nem kell aggódniuk. Szerintem valahol csak téged féltenek, ami érthető, de ha szépen elmondod nekik, hogy számodra ez kellemetlen akkor talán tudatosul bennük.
2010. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, a jelszó az nagyon jó megoldás, persze csak ha a te géped!! Szivem, hiába rejted el a képeket, ha Ő a keresőben rákeres a képekre, feldobja az összes képet, ami a gépen található!! A másik meg, hogy bazira nincs közük ahhoz, hogy Te milyen képeket csinálsz illetve küldesz el a barátodnak!! És sztem ezt meg is mondhatod nekik, persze szépen, nem ordibálva... A keresztapádnak meg csak annyit, hogy szégyelje el magát, hogy turkált a gépedben!! Ja és, hogy te sem nyúlkálsz bele az ő magán dolgaiba, akkor szintugy elvárod, hogy ő is ehez tartsa magát!! Légy határozott, különben sok kellemetlen pillanatban lesz részed!! itt nem te vagy, akinek szégyelnie kell magát, hanem a keresztapád!!

Üdv! L/25

2010. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17:17 ->köszi legalább te igy látod hogy nem én vagyok a hibás. Itthon mindenki engem cseszett le. a jelszó nem jó mert a hugom is szokta használni a gépett de ő ahhoz még nem annyira ért hogy a képeket megtalálja csak játszani szokott.
2010. júl. 2. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:
17:11-es vagyok:)Sztem sem te vagy a hibás, vhol tényleg túlzásba vitte a keresztapád az egészet, de lehet hogy tényleg azért, mert féltenek. Beszélj velük, mondd meg egyenesen, hogy mi bánt és talán helyre jönnek a dolgok.
2010. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan programok is amivel egy könyvtárat tudsz levédeni jelszóval, és a benne lévő tartalmat (esetünkben a képeket) nem tudja megnézni senki a jelszó nélkül (hacsak nem valami profi kódfejtő).

Azt nem írtad le hogy mennyi idős vagy. Mert ha 18 körüli vagy már akkor a keresztapádnak abszolút nincs köze a Te dolgaidhoz.

Viszont ha még nem vagy 18 akkor elképzelhető hogy aggódik érted, ezért nézi át a gépedet. Őt is meg lehet érteni, de viszont nem azt kellett volna csinálnia hogy rögtön rohan a nagymamádhoz, hanem előtte leül, elbeszélget veled.

Szerintem jó lenne, ha elbeszélgetnél vele, hogy megismerje a te nézőpontodat is.

2010. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

17:17 vagyok...


Akkor viszont, az a megoldás, hogy, amint elküldöd a képeket a barátodnak, egyből törlöd a gépről... Arra figyelj, hogy a lomtárat is üritsd ki!! Tudom, hogy ez nagyon ciki, én is jártam már hasonlóképpen... De hidd el, hogy a magyarázkodásal nem mész semmire. Igen valószinüleg tényleg azért haragszanak mert féltenek, vagy mert nem tartják erkölcsös dolognak amit csinálsz... De, ez akkor is a Te dolgod!! Akárki akármit gondol róla!

Én azt mondom, hogy ne állj eléjük és ne kérj bocsánatot, és ne is kezdj el magyarázkodni, hogy ezért tetted meg azért..Hisz ez neked is bazi kellemetlen lenne.. Szimplán csak mond azt, hogy bizzanak benned, hisz komoly párkapcsolatban vagy, illetve határozottan mond meg nekik, hogy elvárod, hogy ne kutassanak a magánéletedben!! Szerintem ezt mindenki elvárhatja még a szüleitől is, nemhogy a keresztapjától!! Amúgy meg,,,sztem tök jó, hogy igy feltaláljátok magatokat a barátoddal :) Üdv!

2010. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen 17:17 meg mindenkinek a válaszokat. amugy 17 éves vagyok és szerintem lehet magánéletem. Ha valaki leirná hogy hogyan tudok jelszót tenni a mappákra amibe a dolgaim vannak azt megköszönném.
2010. júl. 2. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:

én hülye azt hittem 18 alatt nem lehet olyan képeket csinálni/csináltatni..

a "bunkó,köcsög" keresztapa... hihetetlen.

2010. júl. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!