Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most olvastam: házasságban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most olvastam: házasságban a férfi megkönnyíti a nő dolgát. No de a nő ugyan mivel tudja megkönnyíteni a férfi dolgát?

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hol olvastad?
2019. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Hogyhogy mivel? Ugyanazzal.

Kézzelfogható dolgok terén: kétfele oszlanak a költségek, kétfele oszlik a házimunka, szívességeket tesznek egymásnak.

Érzelmi téren: szeretet, támogatás, figyelmesség, szeretkezés, bizalom, stb.

2019. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Minden hivatalos dolgot ( emailek írása, , időpontok kérése/ betartása ) 90%ban én csinálok, különben, ha nem is kapkodná a fejét, de meg lenne kicsit szorítva.
2019. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Pupusz ***** válasza:
96%
Egy alkalmatlan férfi nagyban meg is tudja nehezíteni egy nő dolgát. Ahogy egy alkalmatlan nő is a férfiét. Ha működik köztük a dolog, akkor kiegészítik egymást, két félként lesznek egy egész, mindenben társakként gondolkodnak, fontosabb az egyiknek a másik, mint saját maga. El sem tudják képzelni az életüket egymás nélkül és sokkalta boldogabbak egymással, mint egyedül, vagy mással. Megosztják egymással örömeiket, bánataikat, félelmeiket, sikereiket, ételüket, italukat, fedelüket, mindenüket. Nincs többé ÉN, hanem MI. Persze ez csakis úgy egészséges, ha folyamatosan oda-vissza működik és nem egyoldalú. Ha mindkét fél igyekszik beleadni mindent. Ebben az esetben egy ilyen kapcsolat maga a boldogság. A nehéz időket is könnyebb átvészelni egy igazi társsal. A könnyű időket is jobb együtt kiélvezni.
2019. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és azért is én írok, mert pocsék a helyesírása, a megrendelők szétröhögnék az agyukat, ha megírna egy levelet. ( van helyesírásellenőrző igen, de minden második szót aláhúz, úgy elég nehéz haladni.....)
2019. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Hát, szerintem pont fordítva :)


AMúgy hol olvastad ezt az épületes kijelentést?

2019. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#68%

Ismerős, párom diszlexiás, úgyhogy nálunk is én szoktam írni az ilyesmiket. :D Plusz ugyanezen okból, ha akármi kell angolul, akkor azt én intézem.

Igazából szerintem ez így van rendjén, adott két ember, mindig lesz valami, amiben egyikük ügyesebb/tehetségesebb/képzettebb, akkor szerintem evidens, hogy ő intézi, vagy legalább segít elintézni az adott dolgot.

2019. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
"Most olvastam" Na neeeee!
2019. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#7 ! Igen, ez így van, csak nálunk ez neki “ természetes” hogy bevállaltam, ő meg ha pl. elmosogat dicsőítést vár érte, hogy milyen jó fej.
2019. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

#9

Ez mondjuk szomorú. Nálunk tökéletesen működik, neki is természetes, hogy amihez ő jobban ért, azt ő megcsinálja.


(Bocsi az offért, bár igazából szerintem témába vág végülis, jó esetben valahogy így kellene szvsz működnie a dolgoknak, kölcsönösen segítve egymást.)

2019. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!