Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátotok mások előtt direkt vagánykodna és tenné az eszét, menőzne?

Figyelt kérdés
engem már iritál,hogy a barátom állandóan úgy csinál mint valami egoista f.sz és ilyenkor úgy beégetném,de megsértődne csak..
2010. júl. 2. 19:28
 1/4 Timi: ) ***** válasza:
100%

Mondd el neki,hogy téged nagyon zavar,és szerinted másokat is,az emberek többségének nem jön be ez a stílus,közöld vele,ha ilyen leszel,akkor nem lesz jó vége ennek a kapcsolatnak.Légy határozott.Én simán beégetném,ha megsértődik,annyit mondanék gondolkozzon el melyikőtöknek is van igaza... ha azt mondja hogy ő neki,hagyd a pics.ba azt a pasit,jobbat érdemelsz!

Bocsi!

23/L

2010. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Azért csinálja ezt, mert nem csak úgy tesz mint egy egoista, hanem az is.

amilyen karakán voltam mindig is, biztos leoltottam volna már néhányszor, hogy leszálljon a földre, legalább addig.

Mondjuk én eleve nem tudnék ilyen pasival együtt lenni.

Max. dugni, ha jól néz ki.

2010. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keverj le neki egy saller hogy észhez térjen.
2010. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van,Ő nem megjátssza magát,Ő ilyen!Tudod,az egoista embereket irtó nehéz hosszú távon elviselni,mert szeszélyesek,és uralkodni akarnak a másikon.Nyilván ez Neked abszolút nem jön be,gondolom,teljesen az ellentéte vagy személyiségileg.Ezt meg hosszú távon nem lehet elviselni.Szóval,ha jót akarsz magadnak,nem fecsérled az idődet egy ilyen felszínes majomra.Nem beégetni kell,hanem elhagyni.Olyan stílusban,mint amilyen az övé.
2010. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!