Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért haragszik a párom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haragszik a párom ha azt mondom, hogy neki popsija van?

Figyelt kérdés

Szerinte neki segge van, nem popsija és feneke. Oké, hogy a férfiak nem szeretik magukra ezt a szót, de most annak akit imádok, hogy mondjam, hogy " a segged" ?

Amúgy mindenféle becézést elvisel tőlem, de mikor múltkor szóba jött csak úgy random egy-két testrész rajtunk és én épp a fenekét mondtam, azt popsinak, akkor végig volt sértve.


2019. márc. 8. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
A farkát meg hívjad szofihercegnőnek.
2019. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet azt hiszi nem tartod férfiasnak.
2019. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kössetek kompromisszumot és legyen hátsód ;)
2019. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Néha elgondolkodom,hogy ez és ehhez hasonló kérdésekek kamuk,vagy valóban ekkora problémát okoz a fejben?


Ha tudod,hogy nem kedveli ezt a szót rá,akkor miért nem tudod megérteni,és nem használni?Jelezte,hogyne így hívd,a

helyes szót is megmondta.Amùgy igen,rosszul hangzik.

2019. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem evidens, a férfiaknak fenekük van. Nekem, nőként, is az, max popsim.


De miért kell a pasik hátsóját becézni?Ha pasi lennék nekem se jönne be és nőként se értem.


Bocs', de kicsit nőiesen hangzik a popsi, esetleg ez nem tetszhet Neki sem.

2019. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Mert csak a női testrészeket szoktuk gyerekesen becézni. Nőként is agyfaszt kapok, ha felnőtt nők popsijáról van szó, annyira infantilis. Fenék, teljesen jó, semleges szó.
2019. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Néhány férfi komplexusos, és ha a legkisebb szavacskával esetleg azt sugallnád, hogy nem egy tiszteletreméltó férfiállat görög istennek látod, akkor felháborodnak. Vagy elfogadod és megszokod, vagy lecseréled, szerintem ez a két opció van.


A párom (F) simán elvan vele, hogy mondogatom, hogy szeretem a popsiját. :D

2019. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Abszurd, hogy mindketten ennyire fennakadtok egy ilyen kis pitiáner dolgon. Ha tudod, hogy neki nem tetszik, miért hívod így? De ő is bőven túlreagálja a dolgot. Javaslom, hogy nőjetek fel, és szívből remélem, hogy ez lesz a legnagyobb problémátok a kapcsolatban, különben kb.az első komolyabb konfliktusnál szakítani fogtok.
2019. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt pasibüszkeségnek hívják. Nekem is volt ilyen párom, mikor megjegyeztem valamire, hogy aranyos akkor közölte sértetten, hogy ő nem aranyos ő egy pasi és maximum csak jófej lehet nem aranyos ne degradáljam már le. Pedig a lehető legpozitívabb értelemben mondtam neki. Akkor megtanultam, hogy neki ha valami aranyos dolgot csináál max annyit mondhatok, hogy rendes tőled, de az élet más területén is eléggé hasonló volt a felfogása a kedves "talpigférfinek" szóval nem jutottunk sokra.
2019. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs önbizalma és a férfi identitása még nem sziklaszilárd.
2019. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!