Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogyan reagálnátok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyan reagálnátok le ezt?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyok együtt barátnőmmel, sosem volt nagyobb vitánk féltékenykedés vagy bármi miatt, mindig mindent megbeszéltünk. Viszont most egy dolog nagyon idegesít.

Múlt hét hétvégén elmentünk inni(Én , barátnőm és neki a barátnője), én leléptem korábban, mert másnap dolgoztam. Ők még maradtak, illetve átmentek egy másik helyre, ahol összetalálkoztak valamilyen régi ismerőssel (pár srác), velük iszogattak aztán hazamentek hajnal 2-3 körül. Barátnőmmel voltam, pont néztünk valamit telefonon, aztán láttam, hogy az iszogatós este után, ráírt 2 srác, az egyik mondta, hogy nem volt rossz este és kérdezte, hogy lesz-e ismétlés, erre barátnőm csak annyit reagált, hogy meglátjuk, erre a srác ilyet rak "húzod az agyam"? , mondjuk ez nekem elég furán hangzott, mert elvileg barátnője van a srácnak. A másik srác valami olyasmit írt, hogy mért nem aludtak ott nála (barátnőm és neki a barátnője), de írta neki, hogy miért aludt volna ott, hisz nem messze lakik a helytől ahol voltak. Kicsit szíven ütött ez, és egyből elkezdett kattogni az agyam. De mondta, hogy semmi sem történt, nem is fog, engem szeret, amit ki is mutat, ugyanúgy viselkedik mint ahogy eddig. Viszont, most kitalálta ez a 2 srác, hogy jövőhét hétvégén igyanak barátnőm barnátőjénél. Ezt nem nagyon díjazom, ott lesznek négyen, iszogatnak, ráadásul bent a lakásba, eddig sosem aggódtam ilyenek miatt, hogy megcsalna vagy bármi, hisz tudom, hogy nem, viszont ez a 2 srác nekem elég fura, így bennük nem bízom. Ráadásul barátnője szingli, nem az a típus aki nincs benne egy kis kavarásba , főleg egy piálós estén.. Ha én megyek el ismerősömmel, barátnőm egyből aggódik, hogy valami k**va rám mászik vagy valami.. Most kb ugyanezt érzem, hogy valamelyik f**z, akar tőle majd valamit, szóval nem is igazán örülök, hogy elmegy, de megtiltani nem akarom / nem is fogom, hogy ne menjen el, ráadásul azt se tudom kik lesznek ott a barátnőjén kívül. Ráadásul barátnőm pont mondta, hogy nem nagyon akar inni jövőhéten, mivel vizsgákra kell tanulnia, és nem akar másnapos/fáradt lenni. Aztán bedobták az ötletet, és barátnőm mondta, hogy max nem iszik sokat, és nem alszik ott, hanem hazajön este.

Ti mit szólnátok ehhez? Aggódnátok vagy mondanátok, hogy menjen ha akar, esetleg beszélnétek vele erről, hogy nem örültök neki?



2019. márc. 8. 13:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a része fura, hogy előtte a vizsgák miatt nem akart inni, de ezt megváltoztatta, amikor jött a program, hogy velük lóghat. Necces helyzet.
2019. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nekem is igazából, mivel pont beszéltük mennyit kéne tanulnia mert le van kicsit maradva, aztán mondja, hogy nem iszik majd sokat.. Nem tudom mit csináljak amúgy.
2019. márc. 8. 13:09
 3/34 anonim ***** válasza:
A srácokkal nincs esetleg közös ismerősöd? Hátha eldicsekedtek, hogy történt valami.
2019. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Van miért aggódni, hogy mennyire súlyos a helyzet azt nehéz megmondani.

Nyilván a barátnőd szépen hallgatott arról, hogy barátja van. A srácok meg repültek a lehetőségre.

Azt már innen nem lehet megmondani, hogy csak a hiúságát legyeztetni és azért udvaroltatja a lovagokat, vagy többen is benne lenne.

2019. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Az is érdekes,hogy a válasz a miért nem aludtál ottra nem az,hogy mert barátom van,vagy an, hol aludnom.Hanem az,hogy mert közel lakom a szórakozóhelyhez.Igen,biztos flörtöltek.Még fognak is,főleg ha hirtelen a vizsga nem is olyan nagy baj.Majd keveset iszik.Persze.Hùzza az agyát?Hát hará.


Persze ha ravasz a barátnőd,és az ellaposodott kapcsatotokat akrja felrázni egy kicsit,és jól esik neki,ha féltékeny leszel,akkor elérte a célját.Ezt csak azért,mert furi,hogy láttad a teljes beszêlgetést.Az oke,hogy azelsőt,na de a másikat is.Vagy csak fél szemmel,sutyiba?N

2019. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%
Tök jogos, hogy felhúz a dolog. Az is tök egyértelmű, hogy a 2 srác mit akar. Vizsgáktól függetlenül gáz az egész. Ha együtt vagyok valakivel, nem megyek el ilyen felállásban iszogatni.
2019. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

3: Nem ismerem őket, nem is láttam még egyiket sem :D

4: Ezt nem tudom, elvileg tudják, hogy vagyok neki .

5: A exe előtti exe is irkált neki, néha ráír, de barátnőm nem foglalkozik vele igazából, találkozni is akart vele a srác de lerázza mindig, viszont nem akar bunkó lenni, így nem küldi el a p*csába.

6: Én is így gondolom, nem is értem , engem is hívott haver, hogy menjek 2 csajjal buliba, mégsem megyek mert tudom, hogy barátnőmnek rosszul esne.

2019. márc. 8. 13:20
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kérdezd meg.elmehetsz-e Te is bulizni velük?😀(5)
2019. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
8: Lehet az lesz. Vagy csak szimplán megmondom barátnőmnek, hogy nem díjazom az ötletet.
2019. márc. 8. 13:22
 10/34 anonim ***** válasza:
45%
Én sosem értettem ezt a megbízom a barátnőmbe, de aggódom, hogy valaki rá mászik téma. Már nem azért de ha bíznál a barátnődben nem aggódnál ilyesmin. Ha megkörnyékezik akkor mi van? Nyilván attól, hogy te vagy a párja még bejöhet másnak is...A srác megkörnyékezi a barátnőd lekoptatja hogy nekem párom van és ennyi, nem értem ebben itt hol a probléma, vagy mi az ami aggodalomra ad okot?
2019. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!