Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok év után sokszor a fejemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok év után sokszor a fejemben jár az exem? Írnék neki?

Figyelt kérdés

Nem hagy nyugodni a gondolat,eldöntöttem,hogy írok neki. De nem tudom,hogy lenne érdemes belekezedni a levélbe,hiszen már nem is ismerem.

Volt valaki hasonló helyzetben?

Írtál neki?


2019. márc. 9. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem szabad felzargatni a múltat. Engem egyszer megkeresett az ex barátnőm és mivel sosem lettem túl rajta, marhára szarul esett. Szemétnek és pofátlannak tartottam, hogy bejelölt. Mert csak felkavart.

És engem ilyen 3,5-4 évvel később keresett meg.

Nem zavard fel az álló vizet.

2019. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Mi honnan tudjuk, hogy ti milyen viszonyban vagytok/voltatok? Ez azért elég sokat nyom a latban. Nem mindegy, hogy valakivel csúnyán váltunk el, emiatt hallani sem akar rólam, vagy csak úgy elfelejtettük tartani a kapcsolatot az idők során, nem volt időnk egymásra, mindketten jártuk a saját utunkat.

Az is kérdéses, hogy milyen szándékkal szeretnéd felvenni vele a kapcsolatot? Újra kezdeni vele, vagy csak haverság, vagy mi?

2019. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

1# vagyok: Egyébként mi sajnos elég rossz viszonyba váltunk el. Sokat veszekedtem, kiabáltam vele és nem voltam túl normális mellette. Amit persze bánok. De hát veszett fejsze nyele.

Még így is megkeresett, "barátkozni" akart állítólag.

De ahogy írtam, nekem marhára szarul esett.


Így pont ennek köszönhetően, mivel felkavart, most kb 2 hete én írtam rá, hogy nem tudtam elfelejteni soha.

Még így annak ellenére is, hogy pasija van. És tudom, hogy nem érdeklem őt és nem is fogom soha.

És igazából azóta megbántam és nem is kellene vissza már.

2019. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem írnék. Az élet megy tovább, és nem véletlen lett ex. Ő meg úgyis azt fogja hinni, hogy akarsz valamit, ami nem barátság.
2019. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon csúnyán váltunk el,de sosem tettünk igazi pontot a végére,összevesztünk és sosem talákoztunk azóta.

Nekem is van már azóta kapcsolatom, úgy tudom neki is.

Nem barátkozni akarok, csak ..nem is tudom.. most még kínos lenne ha bármikor összefutnánk,nekem legalábbis biztosan.


Ezen szeretnék változtatni.

2019. márc. 9. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Te már eldöntötted. De az amúgy nem kínos, hogy a jelenlegi párod mellett az exeddel foglalkozol? Mennyi idő telt el?
2019. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"most még kínos lenne ha bármikor összefutnánk"


Így fura, ha nem tudod, hogy mit akarsz, szerintem. Mégis hol futnátok össze? Pl. elmentek egymás mellett az utcán, vagy egy térségben vagytok, abban nincs semmi kínos, ilyenkor az ember levegőnek nézi a másik embert, akivel nincs semmi ügye.


Viszont ha egy társaságban vagytok, vannak közös ismerőseitek, akkor még megértem, ha emiatt szeretnéd tartani a jó viszonyt.


"Nagyon csúnyán váltunk el,de sosem tettünk igazi pontot a végére"


Konkrétan mi a probléma? Miféle megoldatlan ügyetek maradt? Közös gyerek, vagy valami komoly ügy? Lehet, hogy csak te rágódsz valaki jelentéktelen dolgon fölöslegesen, talán az exed rég elfelejtette és nem foglalkoztatja őt, hogy mit vágtatok egymás fejéhez régebb. Az ilyesmit érett ember eltudja felejteni, nem fog fennakadni rajta.

2019. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Karena26 ***** válasza:
36%

Írtam neki 12 év után. Korrektnek tartom a válaszát a "Szia! Boldog vagy?" kérdésre, ami ez:

"."

2019. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem néha eszembe jutnak az exeim, legalábbis a komolyabbak. De egyikkel sem sikerült békésen szakítani, bár szerintem nem az én hibámból. Nagyon sértődékenyek voltak, illetve volt olyan aki nem értette, hogy a vége azt jelenti, hogy vége, sajnálatból nem lehetsz senkivel. Úgyhogy ha bármelyik rámírna nem örülnék neki, sőt lehet, hogy ha úgymond ismét próbálkozna letiltanám. Nem magam miatt, hanem neki talán úgy könnyebb, ha másképp nem megy. Ha olyan írna akivel csak kavartunk az különösebben nem zavarna.
2019. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!