Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy nap elhatároztam hogy...

Egy nap elhatároztam hogy fogyni akarok, de nem sikerült. Szóval egy nap megfordult a fejemben hogy megpróbálom magam hánytatni és akkor HA beválik csinálni fogom (nem sokszor). De nem így sikerült. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az édességtől való megvonás sem nagyon sikerült,a fogyózás amibe belekezdtem esélytelenné vált. (Akkor sem ment amikor napi 2-szer étkeztem). EZÉRT kezdtem bele ebbe. Úgy volt hogy ha elsőre sikerül, akkor is csak kevésszer fogom alkalmazni (de egyre többször jött rám hogy:

Ezt sem kellett volna!

Meg-hogy mégis minek etted meg!

Mennyi minden van vagy lehet benne!?

És most azon kaptam magam hogy minden kaja után hányni megyek.Senki sem figyel nem is hallják. Ha kijön boldog vagyok és elégedett. DE ha nem akkor hashajtóhoz nyúlok. EZ megy már jó ideje. Félek. Bulémiás lennék? Mit tegyek, vagy tehetek ha az lennék?


2018. dec. 2. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Hát igen, sokan a gyors megoldást keresik, mert a lassú, sok önuralmat, akaraterőt kívánó, lassú folyamathoz nincs kitartásuk.
2018. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Orvosi segítségre van szükséged. Mentálisan is rosszul éled meg a dolgokat, közben az egészséged folyamatosan romlik.


A fogyókúra nem egyenlő a nem evéssel vagy egyenesen a koplalással, de sokan csak odáig értik a logikát, hogy evés = hízás, akkor nem evés = fogyás. Teljesen rosszul, az életre hosszútávon veszélyesen csinálod az egészet, viszont úgy tűnik hogy nincs akaraterőd vagy kitartásod normálisan csinálni. Legalább egy pszichológus kellene, hogy helyre tegyék a gondolkodásod.

2018. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Na meg nem is egy nap alatt hízik meg az ember, tehát egy nap alatt nem is tud lefogyni.
2018. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pszihológushoz nem akarok menni!

Egyszer voltam és azt mondta hogy anorexiás vagyok és ezért anyám elkezdett etetni amitől kiborultam és egyre inkább undorodni kezdtem magamtól. Ezért eszek (ahogy anya akarja)

közbe titokba mindig megyek és nehezem kihánytatom magamból. Nem tok más megoldást.

2018. dec. 2. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
És akkor most mit kezdjünk veled? Van megoldás, de nem vagy hajlandó elfogadni. Akkor kár volt feltenni a kérdést, mert te már eldöntötted, hogy a segítség nem kell és nem jó. Majd szépen lassan megölöd magad, és akkor fogsz észbe kapni amikor már túl késő. De legalább a kis koporsó olcsóbb, mint egy felnőtté.
2018. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2018. dec. 2. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Pszichológussal vagy anélkül, ha úgy is megy, de kezelni kéne a mentális problémádat. Nagyon nem egészségesen állsz a fogyáshoz, az evéshez, ami nagy baj.

A hozzáállásbeli gyógyulás és a megfelelő életmód a megoldás. Egyáltalán kell fogynod? Lehet, hogy testképzavarod van, nem tudhatom.

2018. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!