Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sokat veszekszünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat veszekszünk, mégse tudunk meglenni egymás nélkül. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Pasimmal nagyon sokat veszekszünk, többször volt szó róla, hogy abbahagyjuk, aztán kis idő múlva újra kerestük egymást, aztán folytatódott... Volt esetleg vki hasonló helyezetben?? Miért nem tudjuk elengedni egymást, ha vmi mégse működik?

2019. márc. 9. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Mert mindketten dilisek vagytok! Lételemetek a veszekedés és ez társult azzal hogy megszoktátok egymást! Én is ismerkedtem veszekedős nővel 2 hétig bírtam vele, utána látni sem bírtam már. F/28
2019. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Karena26 ***** válasza:
52%
Kapcsolatfüggők vagytok (?)
2019. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Két szerelmes >pár

Mindíg együtt jár...

Egy tányérból esznek

Mindig összevesznek...


Ju-hu-hu-hu...hú...

2019. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sok veszekedés előbb-utóbb úgyis a szakításhoz vezet, mert már sokkal több lesz a rossz a kapcsolatban, mint a jó. Csak a szenvedést nyújtjátok el a gyengeségetekkel.
2019. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!