Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem ez a lány?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt egy jóbarátom barátnője volt. Mindig kedves voltam vele, ha úgy alakult, hogy találkoztunk mindig fizettem neki. Sokat beszélgettünk, sok tanácsot adott, jófej volt. Azt hittem van egy jófej barátom aki lány.


Szakított a barátommal és összejött egy fiúval. Azóta nem áll velem szóba. Olyan érzés mintha kést döfnének a szívembe, nem vagyok belé szerelmes de az alapvető emberi hűség és korrektség omlik össze a szemem előtt.


Mintha mindenki csak törne felfele, kaparna marna nyalna felfele meg abba az irányba ami tetszik neki, lefele meg abba az irányba amit maga mögött hagy vagy nem tetszik neki meg rúg, karmol és hörög.

Mint a csapdába ejtett kis rágcsáló ami próbálja magát kirágni a kelepcéből.


Miért ilyenek az emberek? Vajon én milyen lépcsőfok lehettem neki a céljai eléréséhez? Miért dob el magától amikor semmit sem tettem ellene? Őszíntén kedveltem.


Az, hogy összejön valakivel, nem ok arra, hogy mindenkit elrúgjon magától aki addig kedvelte.


2019. márc. 9. 23:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem egy lényeges karakter az életemben ez a lány, de erős depressziót okoz és egy olyan érzést, hogy akkor minek legyek barátságos, előzékeny, nyitott és kedves mással, amikor egyik pillanatról a másikra ő is szétkarmol és hátrarúg mert épp ez szükséges az előre haladásához. ?
2019. márc. 9. 23:49
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
A nők ilyenek
2019. márc. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Az emberek ilyenek. Különösen most. És ez is egy anno "jobb idők" lesz pár évtized múlva.


Amikor random leölik a nyugdíjas szüleiket sokan a "kis nyugdíjé", ott komoly bajok vannak.

2019. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a volt barátja baráti társaságával akar spanolni... Ez szerinem érthető. Neked sem a barátod barátnőjével kell jóban lenni!
2019. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy, hogy az ilyen emberek azért vannak, hogy könnyebben fel tudd ismerni és jobban meg tudd becsülni az igazi barátaidat.
2019. márc. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az emberek 99%-a ilyen. Valahol mindig van egy pont ahol kiderül, hogy az egész személyiségük csak egy rugalmas burok ami megakadályozza az egyének közötti megértést kommunikációt és kooperációt.
2019. márc. 10. 00:43
 7/9 A kérdező kommentje:
Aki megbocsájtó és együttműködő, eléggé önkritikus az hülye, így jár mint én. Áldozattá válik, magát hibáztatja és örökké reménykedik abban, hogy a helyzet jobbá válhat, meg meg lehet majd beszélni.
2019. márc. 10. 00:44
 8/9 Karena26 ***** válasza:
"ha úgy alakult, hogy találkoztunk mindig fizettem neki"???
2019. márc. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából tökre úgy tűnik, mintha belezúgtál volna. Férfi és nő között nincs barátság.
2019. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!