Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeséget csináltam, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam, de még mindig szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy sráccal pár hónapig végül mivel az időzítés egyikőnknek se volt kedvező, rosszul fogtuk fel, hülyeségeket csináltunk így közös megegyezéssel pontot tettünk a végére. Ami nem feltétlenül úgy sikerült, ahogy terveztem, mert ő is irkált utána, meg én se tudtam elfelejteni, meg rájöttem, hogy én többet érzek iránta, mint gondoltam, viszont nem gondolom, hogy vissza tudnám kapni. Azonban az egyik haverja elkezdett felém nagyon durván közeledni én meg a hülye fejemmel engedtem neki, mert kellett, hogy segítsen valaki felejteni. Tudtam, hogy ő olyan, hogy bármit, aki él és mozog, így gondoltam segít levezetni a feszkót. Csak sajnos ő elkezdett többet érezni én meg benne ragadt ebben a helyzetben. Nem érzek iránta semmit, de nagyon jól elvagyunk és ha nem lenne ott exem minden pillanatban a gondolataimban, akit 1 hónap után se tudok elfelejteni, akkor lehet még működne is. Szombaton mindannyian egy társaságban voltunk és kissé többet ittam, mint kellett vna és elcsattant egy óvatlan csók ezzel a fiúval, amit látott exem is.

Teljesen kiborult, őrjöngött, majd hazament és reggelig irkált a srácnak, hogy ez milyen megalázó, meg tudja, hogy én ezt azért csinálom, hogy féltékennyé tegyem, de nem sikerül, mert nem féltékeny, meg őt ez nem érdekli stb.

Szerintem egész este nem is aludt, mert az utolsó üzenetet reggel 8 kor hagyta, addig folyamatosan írt.

Engem reggel kitörölt az ismerősei közül.

Azóta eléggé meg vagyok zuhanva, még mindig nagyon szeretem és bármit megtennék érte, persze tudom, hogy eléggé elrontottam. Szerintetek van még lehetőség ezt megjavítani? Írjak neki?


24/L


2019. márc. 11. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

"akit 1 hónap után se tudok elfelejteni"


Ez aztán a nagy szerelem!


Amíg nem értem a végére, azt hittem 14 vagy.

2019. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Te hány évesen lettél ekkora riherongy?! Ha egy csepp esze van a srácnak, soha többé nem áll szóba egy ilyen qrvával.
2019. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Éppen most, egy hónapja. És nem kellett vna megtörténnie, mert sohase gondoltam volna, hogy ilyet fogok csinálni. Nem akartam ezt és nagyon fáj.
2019. márc. 11. 13:01
 4/13 A kérdező kommentje:
Szégyellem és lenézem saját magam, mert nem ez lett vna a módja és hibáztam ezt én is látom.
2019. márc. 11. 13:03
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Ùgy nehéz is lesz elfelejteni,ha egy târsaságba jártok.1 hònap pedig szinte semmi idő.


Véleményem szerint nulla az esélyed.És mit is ìrnál?Higy f²élrérti,nem is az történt,nem is ùgy,ahogy lâtta,Te nem érzel semmit a ha erja iránt??Nagyon kellemetlen helyzetbe hoznád magad minden mondatoddal,akârmitírnál saját magad minősítenéd.De ennyi erővel,ha most a haverja kivágna,szerintem nagyon gyorsan rájönnél,hogy de jô volt vele.Talán tisztába kéne tenni odavennt a dolgokat, mielőtt össze-vissza ismerkednél vagy îrkáln@l.Elhiszem,hogy össze lehet zavarodni,de inkább üljél le,azt nyugodjâl le.

2019. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a legtöbb, amit kihozhatsz a helyzetből az az, hogy legközelebb, ha hasonló szituba kerülsz, nem csinálsz ilyen butaságot. Ha ezt vissza tudod csinálni, akkor a srác önbecsülése a béka segge alatt van.


Bocsáss meg magadnak, szűrd le a konzekvenciákat, és lépj tovább.


26/F

2019. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tuti gimi

High school musical

Grease

Ezek jutottak eszembe a tortenetedrol.

2019. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szappanopera..

Amugy mindenki csinal hulyeseget, de annyira birom mikor utolag kapcsolnak, meg nem akartal vele lefekudni megis lefekudtel, aztan megy a hiszti.


Megesik, nem keszek alszent mas is csinal hibat, de utana meg ne hisztizzel mar es sirjon a szad hanem kapd ossze magad es viseld el hogy elbasztad. Exem is hasonlot csibalt majd aztan sirt a szaja hogy vegleg bucsut mondtam neki, de oersze akkor mar megbanta, csak en meg leszarom :D

2019. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

...ez lesz a folyománya annak, hogy lassan egy egész generáció nőtt fel úgy, hogy állandóan a tévét bámulta. Amivel nem lenne baj, csak nem kezelték megfelelően a látottakat.


A gagyi szappanoperás viselkedés se nem életszerű, se nem követendő. Szórakozásnak elmegy, jókat lehet nevetni azon, hogy a Berényi család egymást gyilkolja vagy a... random éjjelnappal Budapestes éppen keménykedik az öööö... másik szereplőnek.


De sokan nem jutnak el idáig és azt hiszik, hogy az élet olyan mint ezekben. Ez a jó viselkedés, megcsalogatás, kavarások, keménykedés stb.

2019. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na szóval a szakításkor még nem vágtad mennyire fontos is neked az ex. Utána tök logikusan leqrattad magad a társaság bikájával és miután ezt nagyon megbántad még smároltál vele az ex előtt. Most meg ilyen racionális döntések után kérdezed hogy mi legyen? Gratulálok.
2019. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!