Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltam egy hülyeséget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam egy hülyeséget, kimászhatok belőlr valahogy?

Figyelt kérdés

Csináltam egy kamuprofilt és megmerestem egy srácot, akivel tavaly ismerkedtem meg, de végül elmaradozott.


Magamat adtam, mégis szimpatizál a "lánnyal", akit én alkottam. Találkozni, telefonálni akar.


2x találkoztunk több, mint egy éve. Merjek belemenni, hogy felhív? És mit csináljak azzal, hogy találkozni akar?


Csak tudni akartam, hogy a személyiségem felkelti-e az érdeklődêsét vagy sem... Hülye ötlet volt, tudom.



2018. okt. 1. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szüntesd meg a kamuprofilt és felejtsd el a srácot.
2018. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Menj bele, aztán vond le a tanulságot!
2018. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Mondd el neki, hogy te vagy. Hadd tudja, melyik lany egeti magat ezzel. xD
2018. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek mész bele ilyen szánalmas játszmázásokba, ha utána nem tudsz vele találkozni anélkül, hogy lebuknál? Ennyire nincs életed vagy mégis mire jó ez? Őszintén nem értem, hogy az ilyen kamu profilos szituációknak mi értelme van.. Igazából két választásod van, vagy felfeded magad, aztán számolsz vele, hogy nem lesz többé kíváncsi egy ilyen hazug, játszmázós emberre - főleg, hogy régen nyilván nem jöttél be neki, ha más miatt nem, a külsőd miatt, most viszont azt is tudni fogja, hogy milyen alja, játszmázós jellem vagy - vagy lezárod ezt a felesleges beszélgetést, kitörlöd a kamuprofilt és leszállsz róla.
2018. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valld be, hogy te vagy az.
2018. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ő kedves volt hozzám, nem ez volt a baj... :) tehát nem volt velem baja...


Úgy döntöttem, hogy hagyom. Nem ásom bele magam a hazudozásokba jobban, elég volt ennyi is. Sok is.

Amúgy van életem, párom, gyerekeim...csak...nem is tudom, miért csináltam. Szörnyen szégyenlem.

2018. okt. 1. 19:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elég szánalmas, ha a párod mellett ezt csinálod. De legalább köszönj el tőle.
2018. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Remélem azon kívül, hogy a viselkedésem undorító, nem tettem kárt.
2018. okt. 1. 19:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak kerdes hogy reszerol megbocsathato e az amit tettel?!
2018. okt. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudja, hogy én voltqm
2018. okt. 2. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!