Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha semmi életkedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha semmi életkedvem nincs a szakítás óta?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolok olyanra, hogy az életemnek semmi értelme. A volt barátommal csak 4 hónapig voltunk együtt, de én semmit nem jelentettem neki. Azt mondta semmiben sem hazudott nekem, sajnálja hogy a szakítás mellett döntött, de nem tudtuk megbeszélni a dolgokat. Ezután én le is tiltottam. Már régebben is szórakozott velem. Írt nekem mikor egyedül volt, mégis nem engem hívott el randizni, hanem a volt barátnőjéhez ment vissza. Majd egy évre rá mégis összejött velem. Nekem viszont szidta a volt barátnőjét, hogy kihasználta mindenhová vitette magát a kocsijával. Meg hogy a szex se volt jó vele, meg a szabályokat sem tartotta be. Engem eleinte dicsért, én voltam számára mindenben a legjobb.

Viszont volt már arra példa hogy egy rosszul sikerült szex után csak úgy eltűnt 8 órára, hívtam nem vette fel a telefont. Amikor írtam hogy ő most szórakozik velem, azt írta hogy dolga volt, és ha ezt nem tartom tiszteletben akkor hagyjuk a kapcsolatot. Ekkor megkértem hogy ne veszünk ezen össze.

Volt úgy hogy nem voltam telefon közelben. Azt mondta ha 1 órán belül nem jelentkeztem volna ráírt volna a szüleimre.

Meg amikor egy barátnőmmel kitaláltunk egy programot, akkor is kitalált aznapra valamit, és őt választottam. Persze a barátnőm megharagudott rám.

Sok mindenbe beleszólt, még abba is hogy ha sokszor kimentem a mosdóba. Meg sokszor kérdezgette hogy mire gondolok. Még azzal is megbántott hogy a 4 hónap hangyf.......nyi idő.

Az exével 3 évig volt együtt. Ő vele biztos jobban bánt, és többet jelentett neki, mint amennyit én, azért bánt velem rosszul. Csak fáj hogy én semmit nem jelentettem neki, és a sok ígéretből amit ígért, semmit nem tartott be. Nem hiszem hogy engem bárki is tudna szeretni.


2019. márc. 12. 16:59
 1/6 Karena26 ***** válasza:
61%

Az exed nárcisztikus vagy pszichopata, esetleg skalpvadász. Adj hálát érte, hogy megszabadultál tőle, mert az ilyen csak tönkreteszi az áldozatát.

Az sokkal aggasztóbb, hogy te szuper áldozat-alkat vagy! Keress fel egy szakembert, kérj segítséget, hogy változhass, nehogy mégtöbb ilyet bevonzzál!

2019. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Ha 4 hónap így megvisel, akkor ne létesíts kapcsolatot, mert egy komolyabb szakításba bele fogsz pusztulni.
2019. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg azt sem értem hogy a szakítás óta miért oszt meg romantikus zenéket, meg olyan idézeteket amiknek az a lényege hogy ő hiába kedves, mégsem becsülik meg. Bár nem tudom hogy ezek nekem szólnak-e. Amúgy nem is volt még hosszabb kapcsolatom mással sem, emiatt rossznak érzem magam.
2019. márc. 12. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért van olyan érzésem, hogy neked a párkapcsolat elōtt sem lehetett valami sziporkázó nagy életkedved...

Szerintem alapból nem vagy valami pozitív attidūddel bíró egyén, nem föltétlenül a szakítás tehet errōl. Próbáld meg összeszedni magad egyedül, a tùlzott társfüggōséget sokan nem tartják egészséges dolognak egy kapcsolatban. Ha egyedül szét vagy esve és azt gondolod, hogy nincs értelme az életednek, és másoktól várod, hogy felkaparjanak a padlóról, az elég taszító. Próbálj meg egyedül is boldogulni, ne másoktól várd, hogy helyretegyék az életed.

2019. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az életem más területén se történik velem soha semmi pozitív. Amúgy ebben a kapcsolatban sem voltam boldog.
2019. márc. 12. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!