Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, baj, ha egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, baj, ha egy lány nem nagyon vékony?

Figyelt kérdés

Mindenkinek megvannak a korlátai, már csak alkati és genetikai okokból kifolyólag.


Tehát ha mondjuk ennél vékonyabb alakot nem tud elérni:

[link]


2019. márc. 12. 21:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem baj, ez is sok embernek tetszik.
2019. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%

Ez egy szimpla átlagos alkat. Van rajta mit fogni és lehet rajta mit csiszolni is még.

Olyan nincs, hogy már nem lehet ettől még egy árnyalatnyival vékonyabb, csupán többet kell mozogni, több kalóriát kell elégetni, mint amennyit beviszel.


Egyébként mindenkinek más tetszik, más az ízlése. Van, akinek ez már sok. Van, akinek meg nem. Ennyi.


Bocsi, nőként mondom, hogy ennek a csajnak narancsbőrös a combja. Egy kis futás, jóga, izomerősítés csodákra képes megfelelő étkezéssel. :)

2019. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Sajnos a narancsbőr genetika, és nem mindenki tudja eltüntetni. Valamennyi nekem is van. De van olyan ismerősöm, aki egész életében sportolt, alig 50kg, és neki sokkal narancsbőrösebb a combja az enyémnél. Nem ezen múlik.
2019. márc. 12. 21:27
 4/24 anonim ***** válasza:
53%

Aki a képen van, teljesen jó.

Sosem értettem, kiknek jönnek be az ilyen csontos sggű lányok, olyan combokkal mint az én alkarom.

Meg az is pont olyan egészségtelen, mint egy nagyon elhízott test.

2019. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
#2, szeretnél te ilyen szimpla átlagos testet! A képen lévő nő nagyon jó alakú és hibátlan testű.
2019. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
Jóféle. 🙂
2019. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez még okés, tetszene.
2019. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
A normális női alkat látható a képen ! Ennél se kevesebb se több nem kell szerintem. A kocka hasú manús testű nők elbújhatnak melette!
2019. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom,de en mindig is abban a hitben vagyok es voltam,hogy a ferfiak nagy reszenek az jon be ha egy nonek van combja,feneke,melle... En mindig is kevesnek ereztem magam ezek melett a nok mellett... Pedig en elegge megfelelek a mai "terndnek" a 171 cm es 56 kgmal...
2019. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
ja,es tudom hogy a ferfiaknak tetted fel a kerdest,de szerintem szep a linkelt no...nagyon is.
2019. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!