Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, baj, ha egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, baj, ha egy lány nem nagyon vékony?

Figyelt kérdés

Mindenkinek megvannak a korlátai, már csak alkati és genetikai okokból kifolyólag.


Tehát ha mondjuk ennél vékonyabb alakot nem tud elérni:

[link]


2019. márc. 12. 21:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

#5


Az alakom ettől egy fokkal jobb, vékonyabb a derekam, keskenyebb a csípőm és izmosabb a testem. Ugyan, nincs ekkora mellem, még a fele sincs.


159 centihez 49 kg vagyok. Sportolok, enyhén izmos a testem. Vékony derekam, feszes kerek popsim van.

2019. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
22%

ui.: de leírtam, hogy mindenkinek más tetszik. Számomra ez egy picit sok, én nem tudnék így kinézni. Mindig hiú voltam az alakomra és mindig is szerettem és szeretek is mozogni és odafigyelni magamra.


Van, akinek ez tetszik, van akinek meg más. Ennyi. Szépségen kár vitatkozni.

2019. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű, még ha egy picivel teltebb lenne se zavarna. :)
2019. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Részemről nem. Nekem az ilyesmi alkat bejön. Ettől a formától van jobb, de az alkat simán jó. :)
2019. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nem tud vékonyabb lenni, ha vastagabb sem lesz ennél.

32/f

2019. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ettől vékonyabbnak lenned. Ez egy nagyon csini nő.
2019. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igencsak jó alak.
2019. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont szívesen néznék ki így, attól, hogy nincs szétsportolva a nő, még nagyon dögös, az arányai is jók.
2019. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
66%

Ha úgy nézel ki, mint a képen lévő nő, holnap el is hívlak randira...

Ne viccelj már. Egy csomó férfi szereti, ha van pár plusz kiló, akit pedig linkeltél nagyon jól néz ki.

2019. márc. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem baj, sőt, ennél vékonyabb ne is legyen egy nő. A legtöbb férfinak nem a csont és bőr alkat tetszik, ezt csak a női magazinok sulykolják belétek valamiért.
2019. márc. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!