Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! A történet alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! A történet alapján szerintetek bejövök neki külsőleg?

Figyelt kérdés

Már kisiskolás korunk óta ismerjük egymást egy sráccal,aki nekem külsőleg nagyon bejön,és belsőt tekintve is bírom,jó baráti viszonyban is vagyunk.

Nem az a fajta lány vagyok,akiért sorban állnak a férfiak,éppen ezért nem igazán tudom kezelni a helyzeteket,tapasztalatlan vagyok,és első gondolatom mindig az,hogy szörnyen nézek ki,szóval már itt megakad a dolog.

Vissza a történethez:felnőttünk,útjaink különváltak,és néhány év megszakítással újra elkezdtünk beszélgetni több mint 1 éve. Azóta néhány hét csendet leszámítva folyamatosan beszélgetünk,találkoztunk is 3-4 alkalommal (egyik sem randi volt )

Legutóbb "üzleti ügy" miatt találkoztunk 10 percre.Nem akart lerázni-direkt nem szóltam semmit,ha menni akar miután megbeszéltük az üzletet,hát menjen-,bőbeszédű volt,nevettünk egymás hülyeségein.Így 1 óra lett belőle.

Úgy köszönt el,hogy még beszélünk.

Ha most nagyon eltűnik,akkor nyilván nem tetszem és/vagy sok voltam neki.

Ha tényleg megkeres napok múlva,akkor valószínűleg tetszem neki,és elhihetem,hogy a szemében jó csaj vagyok és/vagy bír engem?


2018. dec. 9. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk férfiaknál elsősorban nem azon múlik a dolog, hogy a nő bejön-e külsőre, hanem hogy jól érezzük-e magunkat vele és elviselnénk-e hosszú távon. Az első elég egyértelműnek tűnik, a másodikat nem tudhatjuk.
2018. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha udvarol, kedves megjegyzeseket tesz rad, akkor bejossz neki. Ha nem csinal ilyet, akkor egyszeruen csak regi haver vagy, akivel kicsit eldumalt, te pedig feleslegesen tulgondolod.
2018. dec. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szimplán csak elnevetgéltetek, de nem merült fel benne komoly szándék. Talán pont ezért volt oldott, mert az ismerettség miatt nem kellett feszengeni, hanem oldottan, lazán lehetett hülyülni.

Én azt gondolom, hogy aki akar valamit, az talál ürügyet arra, hogy a másikkal kommunikáljon. Ha neki ez a dolog bejött, akkor eszébe fog jutni, és keres. Még talán akkor is, ha úgy érzi nincs esélye. Viszont az már egy következő helyzet.

Én is tudok lazán úgy beszélgetni kolléganőkkel, hogy amúgy eszembe nem jutna kapcsolat, mert 1. nem jön be, 2. nem bírnánk egymás stílusát... munkahelyen 1-2 órát oké, de kapcsolatban.. jaj neee...

2018. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!