Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megmutatnátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megmutatnátok a párotoknak egy ilyen üzenetet?

Figyelt kérdés
Megmutatnátok a barátotoknak/barátnőtöknek olyan üzenetet, amiben a másik fél azt írja, szerelmes beléd, és pocskondiázza a párotokat, hogy ő milyen ronda, nem is illik hozzátok, stb? Ha emiatt szakítani akar a másik, azt jogosnak tartjátok ( elég önbizalomhiányos emberről van szó )?
2019. márc. 14. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Én biztos megmutatnam es hozzatennem hogy ilyen hülyeseget csak irigysegbol ir a masik es csakis őt szeretem!
2019. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mutattam már ilyet a férjemnek, jót nevettünk rajta. 😊 Ezért szakítani miért akarna bárki is?
2019. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

Nem.Mâr miért mutogatnák olyen üzenetet az egyébként is önbizalimhiányos páromnak amiben valami iq betyâr szerelmes belém,és még őt is ócsárolja??


És ha megmutatom ő pedig szakítani akarna,az nagyon nem jogos.

2019. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem szeretnék láthatásra járni azért mert a férjem pofánverné az sms-ezőt... szóval nem mutatnám meg, de helyretenném az illetőt.
2019. márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A problémája nem az volt, hogy megmutattam neki az üzenetet, hanem az, hogy szerinte nem gondoltam végig, hogy a tartalma neki mennyire rosszul fog esni és már nem először csináltam ilyet. Szóval a körülmények miatt lett majdnem szakító ok...
2019. márc. 14. 14:36
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Neked sincs sok eszed,ha sokadjára ezt eljátszod,holott tudod hogyan fogja érinteni a párod egy ilyen sms(3)
2019. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Megmutatnám, bár nehezen tudom elképzelni, hogy valaki ilyen merjen nekem írni, ennyire nem kerülök senkivel közeli kapcoslatba. A párom jót röhögne rajta, bár én alapból nem kínoznám magam egy súlyosan önképzavaros, önbizalomhiányos emberrel, mert nem vagyok se mártír, se mazochista. Ha emiatt szakít, akkor egyáltalán nem kár érte, menjen a kis túlérzékeny mimóza lelkével a francba.
2019. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem mutatnám meg. Minek?

A küldőjét viszont ignorálnám.

2019. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Meg mondjuk gondolom az is felmerül a párodban,hogy ha ez már nem az első alkalom,hogy ugyan mindenkivel kikezdesz,flörtölsz,vagy mégis hogy viselkedsz?Önbizalomhiánytól függetlenül.
2019. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Én is megmutatnám aztán jót nevetnénk rajta. Mondjuk nálam az régen rossz ha a pasi annyira önbizalomhiányos hogy egy ilyen üzenet miatt szakítana mert jogosnak tartaná hogy nem illik hozzám stb. Szerintem ilyen típusú férfival eleve össze se jönnék.
2019. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!