Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Készítetek a férjeteknek/párot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készítetek a férjeteknek/párotoknak ennivalót a munkába?

Figyelt kérdés

Ő az első szerelmi kapcsolatom.Külföldön élünk,egyetemen tanít és ugyan megoldja,mert vagy beül valahova enni,vagy rendel magának,de szeretnék neki én is csinálni és készíteni valamit,vagy akár csak kis nasikat.Van irodája,de persze kollégái is vannak...


35N, 39F


2018. dec. 26. 07:00
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam,hogy megkérdzeném, mihez lenne kedve másnap,meg elmondom neki az ötleteimet és amire rábólintunk,azt összedobom neki és bekészítem.
2018. dec. 26. 07:04
 2/41 anonim ***** válasza:
70%

Nem

Ha fozok vagy foz es marad akkor visz belole ...

Onnallo nagykoru nem szolgalom ki ahogy o sem engem

2018. dec. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
74%

Annak mi jelentőssége van, hogy van irodája meg persze kollégái is?

Amúgy az első 35 évben mit csináltál?

2018. dec. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
53%

tök felesleges.


most még lángolsz, de bele fogsz unni, meg aztán minek is?


vigyen magával 1-2 almát, és nassolhat, legalább biztosan egészséges.


én nem készítek a férjemnek. a munkatársaival rendelnek ebédet, és nem szokott főétkezések közben eszegetni itthon se.


(az mit számít, hogy kollégái is vannak? szinte mindenkinek vannak kollégái.)

2018. dec. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

logikátok nem sok..azért számít,mert túl erős illatú kajákat bunkóság mások közelében zabálni. Evidens lenne,hogy nem mindegy,mit eszik az ember és ha evidens lenne másnak is,akkor meg sem kérdezte volna, miért számít,hogy mások is vannak körülötted...


A személyes jellegű kérdésekre,amikben nők imádnak vájkálni és ezáltal eltérni a tárgytól, nem válaszolok,jobban járnak.



Elég is ennyi válasz."Szerencsések" a párjaitok:D

Na hello.

2018. dec. 26. 07:40
 6/41 anonim ***** válasza:
67%

""Szerencsések" a párjaitok:D"


hát még a tied, anyukám. 35 évesen első szerelmi kapcsolat... hát az ég irgalmazzon neki.

2018. dec. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, tudtommal nem az anyja vagy. Nem kell ennyire elkényeztetni, mert megszokja, aztán ez is mindig rád marad.

Főzz neki, majd aztán bepakol magának annyit, amennyit szeretne.

Egyébként lehet, hogy bizonyos munkahelyen kinézik, hogy milyen illatú ételt eszel, de nem mindenhol.


Párom magának teszi be az ételt, amit elvisz, én is magamnak pakolok be.

2018. dec. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
48%
Ui.: Lehet, hogy te zabálni szoktál, én lassan megrágva fogyasztom az ételeimet.
2018. dec. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
86%
Ha kölcsönös a bizalom, megértés, szeretet akkor természetesen örömmel, bármely fél részéről is legyen szó. Szerintem ez így természetes évtizedeken át amig csak tart a kapcsolat.
2018. dec. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
7%

Ha nem fozol jól ne tedd. Aranyos dolog de csinálsz neki valami hulladékot azt mindenki finomat eszik csak ő nem. Párom is akart ilyen kozosen kajalunk projektet meg ő főz, kollégám lement a kajaldaba rendelt menüt valami jót én ültem kocsiba át a városon takarodjon mindenki előlem idegeskedtem haza értem. Asszony nem ért rá mert a gyerekek mást csináltak így kinyitottam a hűtőt és onnan állva a konyhában benyomtam a hideg levest etc majd tepertem vissza, eloztem zarovonalnal etc

Kollégám jól tud aludni mivel én is mellettem a melohoz kb 4 ember ült dohányzott kollégám aki kevésbé okos mert bele akar tanulni a melóba annyi ciganypecsenyet evett hogy bealudt. Én meg stresszelve kajáltam egy hitvanyat.



Szóval aranyos meg cukimuki de tényleg miért akarod hideg kajaval etetni amikor teli van minden jobbnal jobb éttermekkel ezer kajából válogathat amit akkor és ott kíván.

Ezt miért kéne elvenni tőle ?

2018. dec. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!