Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom a féltékenységre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a féltékenységre, vagy oktalanul vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
Barátommal, meg egy másik párral, akik a párom a barátai, mentünk a városban, egy ilyen szabadtéri vásárra keveredtünk. És akkor elkeveredtünk egymástól, aztán csörgött a barátom mobilja, hogy hol tudunk találkozni, menjünk oda, mert van ott valaki. Odamentünk, és azonnal tudtam kivel találkoztak. Még sosem találkoztam vele, de fotóról azonnal felismertem. Ő a párom exe. Az egyetlen rendes kapcsolata előttünk, 3 évet járt vele. A lány szakított a párommal, kiment külföldre, és nem sokkal később szét is mentek. Pedig csak időszakosan ment ki, és a barátomat összetörte a szakítás. Na mindegy, és a lány ott állt. Köszönt, mosolygott, mi is köszöntünk, barátom bemutatott minket egymásnak. Hát, nem tudom, de mégiscsak ez a lány volt a párom első nagy szerelme, és nem ő akarta a szakítást... Bár azt mondja, tudja hogy jobb, hogy vége lett, nem működtek a dolgok. De mégsem az ő döntése volt, ez csak utólagos beletörődés. És az ex nagyon szép, vidám, sziporkázó lány. És most újra Magyarországon lakik.
2019. márc. 15. 13:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és szingli az ex, ezt meg is mondta. Kérdezte, mi mikor ismertük meg egymást, aztán magáról mondta, ő szingliben tolja.
2019. márc. 15. 13:27
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Szedd elo egy jol kinezo exed es szervezz kozos talizt es mutasd be oket egyasnak. Majd egtudja ,ilyen jo erzes.
2019. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ebben semmi olyan nem volt, amiért féltékenynek kellene lenned. Igen, az első nagy szerelme volt, de vége lett és azóta már elmúlt, téged szeret, nem? Nekem megjelenhetne az ajtóm előtt életem első nagy szerelme, jól képen is röhögném. Ami a múlt, az a múlt. Te talán nem voltál korábban szerelmes? Gondolom igen, mégse befolyásolja az érzéseid a barátod felé. Akkor kezdj el aggódni, ha felveszik rendszeresen a kapcsolatot, addig feleslegesen kattogsz.
2019. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Ebbe semmi nem volt. Figyelj, találkoztatok, bemutatott ennyi. Szerintem nincs abban rossz ha valaki tud normálisan viszonyban maradni az exével. Ha normálisak egymással, köszönnek ilyesmi az semmi szimplán annyit jelent hogy két ember tud intelligensen viselkedni egymással. Gondolom nem fognak ezentúl nonstop összejárkálni csak mert a csaj itthon van.

Nincs okod féltékenynek lenni. Mindenkinek van első nagy szerelme és igen meghatározza az embereket ez az élmény de többnyire nem az lesz a befutó.

2019. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Megértem a féltékenységed én sem kedvelem a barátom ex csaját pedig sosem találkozunk vele és még csak nem is tartják a kapcsolatot. Ebben semmi fura nem volt amúgy de mivel a csaj szakított és a barátod összetört én azért figyelném a jeleket. Tudod mint pl megbeszélt találka vagy elkezdenek facebook-on beszélgetni. Nekem ez már elég intő jel.
2019. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves barátai vannak a párodnak... inkább rájuk figyelj oda. Elképzelhető, h keverik a kakit, minden esetre nem tudom miért kellett benneteket odahívni...
2019. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!