Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lesztek depressziósak ettől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesztek depressziósak ettől?

Figyelt kérdés

Nincs munkám, megvallom, ha szégyen, ha nem, nem is volt még. Ezt csak azért hozom fel, mert alapból ez miatt nem járok emberek közé. Nincsenek barátaim se.

Szóval a kérdés arra irányulna, hogy mivel nincs párom sem, így ugye magányos farkas vagyok már jó ideje.

Nem szoktam irigykedni senkire sem, mert nem sajnálom senkitől sem a boldogságot, viszont még is megesz a feje, ha párokat látok.

Most voltam kint motorozni, de eddig tökre letojtam ezeket a dolgokat, de lehet csak azért, mert kb 1 éve lesz hogy egyedül vagyok megint.

És látni a párokat, nem tudom, de annyira elveszi minden kedvemet. Egyszer voltam az életembe nagyon szerelmes, az a lány is csak elárult, és összetört. Igazság szerint olyan lett mint a mostani tinik többsége, hogy csak is helyes pasikra bukik. Na hát én közelébe nem vagyok ennek.

Nagyon nem szeretek emberek között lenni, mert nem akarom látni a párokat :(



2019. márc. 15. 15:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem keresel munkát?
2019. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

[link]


Így nézek ki, fent vagyok pár párkeresőn, de mindig ha rám néznek, már mint a profilomra, megnézik a képeket, nem is írnak vissza, még annyit se hogy bocs, nem.

A szemem direkt satíroztam ki, hogy azért ne legyen annyira felismerhető.

2019. márc. 15. 15:55
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm nagyon hasonlít rád, tök jó csaja van. Mondjuk tényleg nem vagy helyes, de akkor kompenzálj. Hordj jobb ruhákat, próbálj ki egy másik hajat.
2019. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Ja igen, aki a munkával akarna zaklatni és csak azt tudja kérdezgetni, az lépjen tovább. És egyébként nem az alapkérdésre választok.


Miért nincs munkám?

2010-be meghalt anyum. Rájöttem, hogy egyedül maradtam. A családom csak baszogatni tudott mindig is, akkor sem álltak lényegében mellettem.

Depressziós lettem.

Suli után (felsőfokú főiskolai képzésre jártam), szerettem volna próbálkozni találni valakit.

Nem ment. Ha valaki meg is áll beszélgetni, vagy barátkozott volna, rögtön olyanokkal jöttek, hogy mit dolgozol és mennyit keresel? Na én akkor döbbentem rá, hogy a nők ezzel akarnak kompenzálni a rossz kinézetem mellé, hogy legalább legyen pénzem, jó munkahelyem. ÉS ITT JÖN A BÖKKENŐ, amiért nem kell leszedni a fejem, mert tudom hogy elbasztam a hátralévő életem, valamilyen szinten. Szóval aki tényleg kötekedni akar, ne is írjon ide.

Szóval akkor úgy döntöttem, hogy addig amíg nem találok barátnőt, aki elfogad így, addig nem megyek. Ismétlem, tudom, hogy hülye voltam, tudom hogy elcsesztem.


Aztán lett egy barátnőm, akivel másfél évig voltunk együtt, kidobott (nem ez miatt, teljesen más végett).

Belepusztultam lelkileg, úgy hogy még öngyilkos is akartam lenni. Ha szégyen ha nem.

2019. márc. 15. 16:07
 5/28 anonim ***** válasza:

Csináltass valami jó frizurát, mert ez gondozatlannak hat. Van miből ha jól látom. Ez a pulcsi nem valami szép, ennél még a sima fehér póló is vonzóbb, lehetőleg a te méretedben, mert a pulcsi is líg-lóg rajtad. És persze ne tegyél fel ilyen profilképet ahol az a háttér hogy lóg valami vezetékféleség.

Aztán jön a siker magától, hidd el.

De munka az kell, keress ezerrel.

Sok sikert.

2019. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Szar lett az internet kábelem, a macskám elcseszte. Fel volt tekerve a csőre.
2019. márc. 15. 16:11
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mossál hajat, és mielőtt megszárítod, kenjél rá valamilyen leave-in típusú hajápoló formázót, majd fésüld meg valamilyen fazonra (pl. aszimmetrikus elválasztás), hajszárítás óvatosan alulról fújva, közben ujjakkal fellazítva, majd ha ezzel készen vagy, és a tövek is teljesen szárazak, fésülködj meg újra a tükör előtt. Utána fényképezz, és lehetőleg ne alulnézetből.
2019. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Az viszont, hogy nincsenek barátaid, de főleg, hogy még emberek közé sem jársz, na az viszont ultragáz. Ezen mindenképpen változtatnod kellene.
2019. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Attól függetlenül, hogy elfogadó barátnőt keresel, dolgozhatnál. Max nem mondod el az elején és akkor túlléphetnél ezen a beszűkült elméleteden.

Amúgy férfiként azt mondom, hogy itt nem a pénzről van szó, hanem arról, hogy semmit sem teszel azért, hogy haladj.

2019. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de a jó stílus kialakításához nem kell sok pénz. Moss hajat, vágasd le, inget hordj, ne ilyen tinik által viselt pulóvert. Vágd le az arcszőrzetedet, kezdj sportolni valamit! Olvass önismereti könyveket, járj el valamilyen klubba, szakkörre, keress hobbit, ahol új embereket ismerhetsz meg.
2019. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!