Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik a pasik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a pasik, ha egy csaj béna/butácska és tudnak neki segíteni?

Figyelt kérdés
Én egyenrangú fél szeretnék lenni egy kapcsolatban. Ezzel ellentétben azt vettem észre, hogy kivétel nélkül minden pasinak imponál, ha segíthet nekem valamiben.
2019. márc. 16. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te egyenlőséget akarsz, ők hierarchiát. ¯\_(ツ)_/¯
2019. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Mert csak úgy érzik magukat valakinek, ha valaki mást lekezelhetnek.
2019. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

"hogy kivétel nélkül minden pasinak imponál, ha segíthet nekem valamiben."


Gyönyörű, ahogy ebből is ki tudjátok hozni az áldozatszerepet. Igen, a segítséggel el akarnak nyomni téged.

2019. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően szívesen segítek. De ettől még nem érzem magam értékesebbnek, vagy különbnek mint azt akin éppen segítettem.. igazából nem is értem a dolog logikáját.


Egyébként ha valaki butácska, akkor azt könnyű irányítani. Akit pedig könnyű irányítani, azt lehet birtokolni.. aki pedig hatalmaskodni szeretne az olyan párt választ magának akin uralkodhat.

Összességében engem a frász kitör attól, ha a környezetemben (főleg olyasvalaki, akit én választok magam mellé) állandóan bénázik, és butuska is.


Mindig azt vallottam, hogyha egy szobában én vagyok a legokosabb, akkor rossz szobában vagyok:)


Másrészt meg, mindenki egyenrangú, ez nem kérdés. Illetve, de, csak hát intelligencia kérdése.

2019. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Így növelik a saját egójukat. Sajnos valóban sok férfi van, aki egyszerűen nem tud megmaradni egy olyan nő mellett, akit nem érez sokkal kevesebbnek magánál. Nyilván sokkal értékesebbnek érzi magát, ha van mellette egy butácska kislány akit istápolni lehet és érzi, hogy jobb nála.
2019. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én lány létemre is értékelem azt, ha olyan társaságom van, ahol nem mindig a másik az okosabb, hanem néha a segítségemre szorul, hasznára lehetek én is valamiben. Ez miért ne imponálna bárkinek is?


Mibōl gondolod azt amúgy, hogy butának/bénának tartanának csak mert néha segíteni kell? Attól senki sem lesz buta, csak mert valakiben mások segítségét kéri. Gondolom emberibbnek látnak egy ilyen embert, aki nem nagyokos mindenttudó, hanem vannak hibái.


Valóban buta embert, aki semmihez sem ért, nehezen tūrne el bárki is, de itt szerintem nem errōl lehet szó.

2019. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
valamiben*
2019. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kell bunkón viselkedni,tuti nyerő a nőknél.
2019. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem minden pasinak, hanem minden embernek imponál, ha valamit jobban tud, mint a másik, vagy segíthet neki valamiben.

Viszont szerintem az egyáltalán nem igaz, hogy szeretik a butácska nőket. Rövid távra, egy éjszakára lehet jobban bejön nekik, de hosszú távra a többség nem butácska nőt szeretne. Legalábbis én így tapasztaltam.

Amúgy szerintem kevés az olyan párkapcsolat, ahol 100%-ban egyenrangúság van a két fél között.

Nálunk nőként én vagyok "dominánsabb", de nekünk ez teljesen megfelel immár 4 éve. (Nem találtam rá jobb szót, de ne vegyétek úgy, hogy elnyomom a páromat, vagy hogy ő papucs lenne, mert nem erről van szó!!!)

22/L

2019. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem szeretjük, csak általában ilyeneket találni.
2019. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!