Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tantráról mit tudtok? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tantráról mit tudtok? Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Idézet:

"Elég, ha csak emlékszel az egyesülésre; ölelés nélkül is "


".... Ha tudatossá váltál – szabad vagy. Nincs szükséged másra. Egyszerűen csak felébreszted magadban az aktus emlékét, — és ott vagy ismét.

De ne feledd, nem a gondolatról beszélek, hanem az érzésről!!

A tantra úgy használja szexuális energiádat, mint közlekedési eszközt. Abból származik az energia, ami átmegy az ajtón. Az aktus volt az eszköz a Tudathoz.


Ez könnyebb a nőnek, mint a férfinek. Miért? A nő csukott szemmel szeretkezik, és közelebb áll, mint a férfi. Így ennél a módszernél jobb, ha a férfi szemei vannak csukva. Csak arra figyelj, ami benned történik, figyeld magadban az ébredés pillanatát. Próbáld meg a következőt: csukd be a szemed, mintha a szeretőddel együtt feküdnél, és emlékezz az érzésre. Ha az érzés felébredt, tested elkezd remegni, egész lényeddel energiát. ...add át magad. Felejtsd el, hogy partnered nincs veled... mozogj, lüktess úgy, mint a szerelmi aktusban. Ehhez csak kezdetben kell a képzelet; ha az elér, akkor ez egy természetes folyamattá válik. Engedd el magad teljesen, mintha ott lenne a párod; és hamarosan ismét ott vagy a körben... ahol nincs nő, nincs férfi. Ha nő vagy, akkor most az egész létezés hímnemű. Ha férfi vagy, akkor most az egész világ egy Nő. Eggyé válsz mindennel. Átlépsz egy másik dimenzióba. Ott nincs én. A szerelmi aktus megtanított belépni ide, a körbe. A másik' volt az ajtó, ő teremtette meg a lehetőséget a katarzisra. A szerelmi aktusban, lent, a tudat mélyen te nem a partnereddel egyesülsz, hanem az egész Léttel. 'A másik' csak az ajtó. Azért nem jöttél rá eddig erre, mert sietsz. A feszültségtől nem volt lehetősége kibontakozni az érzésnek. Hova sietsz? Valami fontos dolgod van? Legyen az aktus a Minden. Mély szeretetben öleljétek egymást szerelmeddel órákon át — adjatok alkalmat egymásnak az átalakulásra. A két személy eltűnik az Egyben. Ha egyszer átleptél az ajtón, akkor a módszert már egyedül is tudod használni. Életedben először szabad vagy, nem függsz senkitől. Minden, ami létezik, a szeretőddé vált. Ez a tantra. Szerelmes vagy mindenbe. Reggel sétálsz, és érzed a szellőt, ami simogat — szerelmes vagy a levegőbe. Kibújik a nap a felhők mögül — a meleg sugár egy gyönyörű csók. A kék ég a tied. Este felnézel a csillagos égboltra - neked ragyognak a csillagok. Messziről... nagyon messziről... szerelmes vagy a Teremtésbe. Hálás vagy, hogy rése lehetsz. Könnyebb a Most-ba átlepni, ha kezdetben van szeretőd, hiszen ő áll a legközelebb lényedhez. De később ez már nem "szükséges, nem előfeltétel". Ha bent vagy, akkor már nincs szükséged az 'ajtóra'.


2019. márc. 17. 06:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég maradi vagyok, nekem fontos, hogy fizikai kapcsolatom is legyen pl a társammal, aki megfogja a kezem és nem csak elképzelem. Biztos léteznek ilyen magasságok, de nem nekem.
2019. márc. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Voltam olyan pasassal, aki nem pont ezt, de ilyen magasabb szellemi szinten akart szeretkezni velem. Állandóan. Semmi vadsag vagy szenvedély. Tízből kilenc alkalommal mégis elég vad volt ő is. Aztán sokszor csinálta saját magának is, szóval idővel velem egyre kevesebbszer. És akkor a végén letolt olyan szövegeket is, hogy az exevel mennyire jó volt, mert az inkább arról szólt, hogy mennyire csodálatos egymásban lenni. És lenyomott nekem egy öt perces beszédet, hogy az mennyivel jobb volt. Hát köszi, nekem nem kell több ilyen.
2019. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2019. márc. 18. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!