Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más ismeretségi körében is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más ismeretségi körében is viszonylag sok a 20-22 éves menyasszony?

Figyelt kérdés

Ahhoz képest, hogy mindenki azt gondolná, hogy manapság az ilyesminek már nincs nagy divatja.

(És akkor itt vagyok én szüzen :D)


2019. márc. 17. 09:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam hogy az eljegyzésből már kifejezetten kis százakékben lesz házasság pláne a 15-20 évvel ezelőtti időszakhoz képest amikor az eljegyzési hacacáré csak egy mesterségesen beiktatott a formaság volt az akkorra már tuti esküvő előtt. Úgy vettem észre hogy ha vallásos a lány akkor a fiú hamar eljegyzi ezzel voltaképpen lefoglalózza hogy már nem kelljen érte küzdeni. Ismerősi körömben már volt eljegyzés pár hónap (3 vagy 4) ismeretség után. De még olyan témákat sem érintettek hogy hány gyerek legyen, legyen egyáltalán gyerek stb. Naná hogy nem lett aztán nász. Addig azonban a haszna az volt mindennek a hapsi szempontjából hogy egy menyasszonyra kevésbé ugrik rá a konkurencia mint egy csip-csup kapcsolatosdiban lévő lányra
2019. márc. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem kapásból 6 ilyen lány beugrik a környezetemből (egyikük sem vallásos), lehet, ha gondolkoznék kicsit rajta, össze tudnék szedni még többet. Persze az jogos, hogy a jövőt nem lehet előre látni. Talán lesznek, akik nem esküdnek meg soha, talán valakiből egyedülálló anya lesz később.
2019. márc. 17. 12:35
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismeretségi körömben 1-2 ilyen van. Egyik ebből kisebbség (nem vagyok rasszista egyáltalán, csak náluk az ilyesmi általában hamarabb jön). A másik nem (más kérdés hogy anyuka némileg vallásos). Kb. 1 év után volt lánykérés ( a csaj akkor volt 18) , 2. évben esküvő. Több nem igazán van.
2019. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismeretségi körömben több olyan is van, akinek 22 éves korára már a házasság is megvolt meg jött a pulya is.
2019. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Akiket én ismerek, ott volt, akiknél azért volt esküvő, mert jött a gyerek.

Hozzáteszem, 2 olyan pár van közöttük, akik már középiskola alatt is együtt voltak.


29 N

2019. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!