Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lesz az esküvőm és nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz az esküvőm és nem a vőlegényebe vagyok szerelmes. Mit tegyek? (egy menyasszony)

Figyelt kérdés
Öt éve élünk együtt, jövőhónapban lesz az esküvőnk. Közös megegyezéssel bevontunk az én részemről egy harmadikat is az életünkbe,mivel ő volt az eső. És most olyan szerelmet érzek a harmadik személy iránt, mint még eddig soha, senki után. Én mindent megbeszélek a vőlegényemmel, szóval ezt is tudja. 5 év alatt folyamatos veszekedés,3 éve nem szeretem, 4 éven keresztül hazudott nekem ("Félig" megcsalt) De nagyon szerelmes belém és,ha elhagynám megölné magát. Már volt rá példa mikor megpróbáltam elhagyni és folyton utánam jönne. Szívem szerint nem mennék hozzá, de olyan sok közös emlékünk van és a család se örülne neki, ha nem lenne köztünk. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek.

2018. jún. 20. 14:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Ő megcsalt, te meg igazából más párja vagy.. azt sem értem miért vagytok "együtt".. nem hogy még házasodni.. Orvos látott már titeket?
2018. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt az Izaura tv?
2018. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Most megy a Királyi ház titkai az Izaurán... de ez sokkal izgibb!!!!
2018. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Sok boldogságot,ti se az észért álltatok sorba..
2018. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Bence_ ***** válasza:
100%

Érzelmileg zsarol te meg mártír vagy!

Azért ugye védekeztek.

Esküvő lefúj te balra el.

Ő maga miatt lenne öngyilkos.

Te próbáld meg a pasival de kétlem, hogy menne.

Menj el egy pszichológushoz!

2018. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

" 5 év alatt folyamatos veszekedés,3 éve nem szeretem"


Eskuvo lefuj. Csak a valasok szamat gyarapitanatok.

2018. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

3 éve nem szereted, de azért esküvő lesz.Minek?Növelni a válási statisztikát?

Az új pasival való sikeres kapcsolatra sincs garancia.Valószínűleg egy fellángolás és nem több.

Neked egy új ember lehetne a megoldás.

Komolyan nem értem, hogy miért befolyásol Ennyire mások véleménye....Te fogsz vele élni, nem mások.

2018. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Na tudod kihez mennék férjhez, akit évek óta nem szeretek!!

Közben meg szépen szervezgeted az esküvőt.

Mondd le, míg nem késő!

Mégis hogy gondolod? Éltek szépen egymás mellett boldogan, míg meg nem haltok? Kétlem.

2018. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%

Hajrá!

:)

Sok boldogságot!

2018. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, kell a habosbabos menyaruha, meg a felhajtàs, hogy te legyél a királylány egy napig. Aztán úgyis jönnek a szürke hétköznapok, majd nem csak részedről, hanem a csávód részéről is plusz 1fővel... Majd mehettek DNStesztet csinàltatni, hogy tudjátok kitől verődtél teherbe! 🤣
2018. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!