Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire undorodtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire undorodtok a kövérektől?

Figyelt kérdés
14 éves duci lány vagyok. Vörös a hajam, és világoskék a szemem. Sose hittem, de amikor bulizunk a barátnőimmel (ők vékonyak, ráadásul az egyikőjüknek még a melle is elég nagy) valahogy mindig engem akarnak felszedni a pasik. Szerintetek csak a sötét miatt van, vagy tényleg bejövök a srácoknak, így ducin is?? Tény, hogy jobban érdeklem őket mióta vörös vagyok. Ennyit számít egy hajszín?
2010. júl. 3. 14:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Relatív. Hány kiló is ez a duci, hány centihez?
2010. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

szerinted a sötétben,ki8ssé ittasan majd pont a hajszínedet figyelik? :D

nem.te tetszel nekik,téged akarnak :)

én voltam már világosbarna,sötétbarna,full szőke,és most tűzvörös vagyok....nem érzek különbséget,mindig annyi figyelmet kaptam a pasiktól amennyit akartam :)


20L

2010. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Funktasztikus ***** válasza:
41%

ha van rajtad 1-2 kg az szexy de ha több az undoritó nekem vvan egy ilyen havernöm és hát nem kéne 1 re se...


14F

2010. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
51%
Nézd ha szép az arcod akk a testet nem figyeljük vagyis én :) szval nem biztos h minden pasinak vékony lány kell
2010. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%

Barátnőm nem kövér, csak dundi. 175cm/65kg, engem nagyon izgat, legalább van mit rajta fogni.

Első voltam.

2010. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat 165cm/70kg vagyok, hát én utálom is magam ezért, és mindent megteszek csak hogy lefogyjak. de azért jól esik, ha még így is teszem 1-2 fiúnak :D
2010. júl. 3. 14:18
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

Azért az abszolút nem sok szerintem. Ettől még szinte biztos, hogy jó csaj vagy, sőt valószínűleg ettől vagy jó csaj.


27/F

2010. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
14:20 nagyon szépen köszii! :D meg mindenki másnak is :D
2010. júl. 3. 14:28
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Semennnyire.dobj egy képet.(nem kel arcos)és megmondjuk mennyire vagy jó csaj,mert elképzelni nehéz.
2010. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

ugyanezek a méreteim :D mondjuk nekem a versenysúlyom 63-65, de így a vizsgaidőszakban nem volt időm sportolni szal elértem a 69 kilót is xD de már elkezdtem az edzést :)


20L

2010. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!