Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire undorodtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire undorodtok a kövérektől?

Figyelt kérdés
14 éves duci lány vagyok. Vörös a hajam, és világoskék a szemem. Sose hittem, de amikor bulizunk a barátnőimmel (ők vékonyak, ráadásul az egyikőjüknek még a melle is elég nagy) valahogy mindig engem akarnak felszedni a pasik. Szerintetek csak a sötét miatt van, vagy tényleg bejövök a srácoknak, így ducin is?? Tény, hogy jobban érdeklem őket mióta vörös vagyok. Ennyit számít egy hajszín?
2010. júl. 3. 14:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Én 160 cm és 76 kg vagyok most 34 évesen. A te korodban kb. 155 cm és 60 kg voltam. Soha de soha nem voltak pasizási problémáim a súlyom miatt. Azt mondják a pasik, hogy nagyon szép szemeim vannak, kellemes a hangom, és szerintük nagyon jópofa "csaj" vagyok. Fel a fejjel, ha van kisugárzásod, nem lehet gond a pasizással. Amúgy meg lehetsz 40 kg-os, ha nincs benned semmi ami megfogná a másik embert.
2010. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is nagyon szép lehetsz!
2010. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
28%
Hát nem tudom... de én úgy vagyok a duci csajokkal mint a böllér az anorexiás tehénnel :/
2010. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
37%

nekem nem jönnek be a dagi csajok..:S

16f

2010. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
51%
nekem bejönnek a kicsit húsosabbak, de azért ne elgyen full kövér :D
2010. júl. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
153cm és 56 Kg az már kövér egy 15 éves lánynál?mert én annyi vagyok és szerintem ez sok.
2010. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
[link] nézd meg de lkehet h hülyeség
2010. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%
Én csak pár centivel vagyok magasabb(4-gyel) meg 3 évvel idősebb, azt mondják, szép az arcom, a fiúk pedig engem is megnéznek. És tudom, hogy vannak nálam sokkal szebb lányok, de ha engem szólítanak le, nem is érdekel..:P Szal sztem nem undorodnak a fiúk:P
2010. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%

Ezekkel a paraméterekkel Te nem vagy túlsúlyos.

Tutira jól nézel ki.

A vörös haj amúgy dögös, az összes pasi csípi, max nem merik bevallani..:D:D:D

2010. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
köszi uccsó válaszoló, most feldobtál egy kicsit, mert amúgy ultrarossz kedvem volt :( nem a súlyom miatt...
2010. júl. 5. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!