Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az a pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a pasi, aki folyamatosan csalja a feleségét, szeretheti attól még?

Figyelt kérdés
Ha valaki egész házasságában folyamatosan csalja a feleséget, vajon szerelmes bele? Szeretheti a nőt?

2019. márc. 17. 13:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
27%
Szeretem a felesegem megis megcsalom-soha nem hagynam el senkiert, es ezt mindig minden szeretovel tisztazom.
2019. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
80%
#20: amit te mondasz, az nyílt kapcsolat. Nem kockáztarsz semmit. A konkrét megcsalás az a hazudozás miatt gerinctelen dolog, és szerintem egy kapcsolat alapját rombolja le, mégpedig azt, hogy őszintén elmondja mindkét fél, hogy mi kevés/sok/hiányzik. Aki hosszú távon képes hazudni a párjának, az igenis semmibe nézi, nem tiszteli, az ne magyarázza nekem, hogy szereti a párját.
2019. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
13%
És szeretheti a fonnyadó, öregedő nő a még mindig vonzó férjét, ha nem nézi el neki, hogy szüksége van szebb, vonzó nők társaságára is? Lehet lepontozni, nem férfi vagyok, de akkor is így gondolom.
2019. márc. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
#23: öregedni is lehet méltósággal. Nem muszáj fonnyadni egy nőnek, attól, hogy öregszik. És ne felejtsük el, hogy a férfiak is öregednek!
2019. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Nőként szégyellem magam azok nevében, akik ennyire ledegradálják a férfiakat, főleg, ha a párjuk az illető. A férfiak javarészt nem ösztönlények, a megcsalás pedig mindig döntés kérdése, nem csak úgy történik. (Itt még mindig nincs szó a nyitott kapcsolatokról, mert az az én olvasatomban nem megcsalás.)
2019. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
69%
20# a nyitott kapcsolatot ne keverjük már a megcsalással. És te is megnyugodhatsz, mert cseppet sem rettegek. Én nem egy kreténhez mentem feleségül.
2019. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
69%
22# pont így gondolom...
2019. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
67%
15# Próbáld már megerteni miről beszélünk... A szüleim és a testvérem is szeretem ezért nem csinálok olyat a hátuk mögött, ami tudom hogy fájdalmat okoz nekik... Illetve nem hazudok a kepükbe folyamatosan. Aki megcsalja a párját az össze vissza hazudozik. Tehát nem hiszem el, hogy szereti. Ennyi.
2019. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
84%
Akit szeretek, nem alazom meg.
2019. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
38%
Természetesen szeretheti, csak az a nő nem képes vagy nem hajlandó olyanokra az ágyban!
2019. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!