Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az a pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a pasi, aki folyamatosan csalja a feleségét, szeretheti attól még?

Figyelt kérdés
Ha valaki egész házasságában folyamatosan csalja a feleséget, vajon szerelmes bele? Szeretheti a nőt?

2019. márc. 17. 13:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
67%
6# Te egy ösztönlèny vagy akkor, aji végtelenül önző és gerinctelen.. Ne mesèld már be nekem, hogy akit szeretsz, (nem feltétlenül szerelemről beszélek) annak képes vagy hazudozni és megalázni? És fájdalmat okozni neki.. Másrészt pár dugásèrt kockáztatod a házasságod és a családod? Rettentően szánalmasnak tartom az ilyen embereket. Persze ha kiderül márpedig előbb utóbb kiderül, akkor sír a szátok... Kíváncsi vagyok a feleséged mit szólna ehhez a fene nagy szeretetedhez...
2019. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
65%
5# akit szeretek annak nem hazudok a képèbe és nem alázom meg.. Ennyi. Nem olyan bonyolult ez.
2019. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
70%

Aki valaha volt igazán szerelmes... gondoljatok már bele, eszetekbe nem jutott volna félrelépni. Senki más nem érdekelt csak a párod. Észre se vetted, ha elsétált melletted vagy fel akart szedni egy jó pasi vagy egy jó csaj. A szerelem ilyen. Ahol meg nincs szerelem az régen egy értelmetlen kapcsolat. Aki volt életében csak egyszer igazán szerelmes az tudja, hogy lehetetlen ilyenkor megcsalni a párodat.

Még ha nem is vagytok együtt, csak plátói szerelem akkor sem érdekel senki más. Akkor sem akarsz másokkal lefeküdni.

2019. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
43%

#13

Házasságról beszélünk, nem fél évnyi rózsaszín ködről.

2019. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
68%
#12: A szerelem, szeretet egy érzés. Az őszinteség egy viselkedési forma. Tényleg nem olyan bonyolult, de miért kevered a kettőt?
2019. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
71%
Akinek a párjával fél évig van csak rózsaszín köd az ne házasodjon... Akinek pár év alatt teljesen eltűnik a szerelem a kapcsolatából az minek van a párjával? 6 éve vagyok házas és fülig szerelmes. Hagyjuk már ezeket a baromságokat, hogy aki házas az nem lehet ugyan úgy szerelmes a párjába. Ha meg ez a helyzet akkor tessék elválni.
2019. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg ne te döntsd már el, hogy másnak mit kell éreznie a saját házasságában a partnere iránt, hogy azt jó házasságnak lehessen hívni (függetlenül a megcsalástól, mert az nyilván valamilyen problémának a tünete, hacsak nem nyitott a kapcsolat). Akkor jelentsd ki, hogy az elvakult, hormonzavaros, túlfűtött szerelem örök, ha már 20 éve leszel házas.
2019. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy szereti, de gerinctelen féreg az ilyen.
2019. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha folyamatosan csalja (mármint nem az, hogy 40 év alatt 1-2 alkalommal lépett félre), biztos, hogy nem szereti. Mert az oké, ha az a megegyezés, hogy ha nem is teljesen nyitott a kapcsolat, de ha néha másokkal is lefekszenek, nem szólnak érte, de a megcsalás gyakorlatilag hazugság. Azt hazudod neki, hogy sokáig kell dolgoznod, miközben csalod, a másik szemébe hazudsz. Ez nem szeretet.
2019. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
47%

11: "Te egy ösztönlèny vagy akkor, aji végtelenül önző és gerinctelen.." Ne minősítgess addig, amíg csak felszínes ismereteid vannak!

"Ne mesèld már be nekem, hogy akit szeretsz, (nem feltétlenül szerelemről beszélek) annak képes vagy hazudozni és megalázni? És fájdalmat okozni neki.."

Dehogy mesélek! Ha tudnád hogy mennyire nem érdekel a véleményed, akkor egy sort sem írtál volna!

"Másrészt pár dugásèrt kockáztatod a házasságod és a családod? Rettentően szánalmasnak tartom az ilyen embereket. Persze ha kiderül márpedig előbb utóbb kiderül, akkor sír a szátok... Kíváncsi vagyok a feleséged mit szólna ehhez a fene nagy szeretetedhez..."

Nem tartozik rád, de hogy megnyugodj: tudja a nejem: ha egy cseppet is tudnál ismeretlen szöveget értelmezni, akkor nem vergődnél itt; írtam, hogy túl nagy az étvágyam az ő teljesítőképességéhez viszonyítva... Ő nagyon is boldog velem, és ő is vele... Ő legalább tudja hogy mást is megdugok, amíg te a bizonytalanságban rettegsz!

És olyan nőkkel "csalom meg" akik otthon nem kapják meg azt amit szeretnének - és hidd el nekem, hogy iszonyúan sokan vannak ám ilyenek! Főleg az olyan "boldog házasságban", ahol az ember tulajdonának hiszi a feleségét, de a legelemibb igényeit sem képes kielégíteni csak az álságos "hűség" mögé bújva ugatja a Holdat!

2019. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!