Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyen hogyan nem gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyen hogyan nem gáz kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Mindig csak úgy lett barátnőm, hogy valamilyen közös társaságban voltunk és onnan ismertem meg. Sosem "szólítottam le" senkit. Viszont most van egy étterem ahova egy ideje járok és gyakran van ott egy lány akivel már párszor találkozott a tekintetünk. Még esetleg valami hülyeséggel oda is mennék, viszont sosincs egyedül. Barátnőjével ketten szoktak lenni. Sosem voltam ilyen helyzetben, új nekem. Nem akarok már sokat szuttyogni, mert annyiszor összenéztünk már, hogy ha lassan nem lesz valami, akkor hülyének fog gondolni. 23F
2019. márc. 19. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

sétálj lazán oda, és hagyj ott náluk két csokit azzal, h remélem holnap is jöttök. és nézz annak a lánynak a szemébe


kérd el a sót


nem gáz. semmi nem gáz. mi történhet?

2019. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

"hagyj ott náluk két csokit"


- Elég cukros bácsi feeling.

2019. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, ez a csokis megoldás kicsit erősnek tűnik. Nem tudom hogy tudnék véletlenül kontaktusba kerülni velük. Kérdezzem meg hogy mit esznek és az milyen?
2019. márc. 19. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom milyem az étterem hogy a pincér odamegy és nála kell fizetni vagy a kasszához kell menni es ott de ha az utóbbi esetleg próbálj akkor fizetni menni amikor ő és amíg "sorban állsz" akkor esetleg könnyebben meg tudod szólítani. Vagy ha a barátnő kimegy mosdóba.

De ha van elég bátorságod a legegyszerűbb ha odamész hozzájuk (mondjuk nem akkor amikor a rántotthúsokat tömik magukba:D) köszönsz nekik, bocsi a zavarasért bla bla bla és ránézel arra amelyik tetszik és elmondod hogy gyakran látod itt és szimpatikus és egyszer meginna-e veled egy kávét.

Ha ez túl sok akkor még esetleg érdeklődhetsz valamelyik pincértől vagy pultostól hogy nem tud-e valamit a lányról (név vagy ilyesmi) bár ez reszben kicsit ilyen amcsi filmes dolog vagy furának gondol a pincer.:D

2019. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú köszi, a sorbanállós az jó ötlet. A másik kicsit erősnek tűnik, de ez nagyon jó. Köszi!!!:)
2019. márc. 20. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!