Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már évek óta egy helyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már évek óta egy helyen dolgozom, nap mint nap találkozom munkába menet ugyanazokkal a lányokkal, hogyan lehetne beszélgetést kezdeményezni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 8. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

"Sziasztok.

Evek kellettek ahhoz, hogy megmerjelek szolitani titeket, de most sem az onallo gondolataimat probalom meg megosztani veletek, hanem GYIK-en kerdeztem meg masik embereket."


Szerintem ez tuti szoveg.

2017. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez a rovat nem a hozzám hasonló esetlen pasiknak van??
2017. szept. 8. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ne zaklasd őket.
2017. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszönsz nekik első körben. Legközelebb kérdezel valami hétköznapit, egyszerűt. Ez a small talk lényege, "szociális ragasztónak" is hívják épp emiatt. Persze, a "szép időnk van, nem?" elég gagyi, de azért valami kis kedves érdeklődés elfér. Utána már nem lesz annyira természetellenes odamenni hozzájuk, és le is tudod szűrni, hogy az udvariasságnak is betudható kis beszélgetésre hogy reagálnak. Kisebbet lehet bukni így. Randira azért ne invitáld őket egyhamar. :D


/Ezt a munkahelyemen csinálta egy srác, neki bejött. Pedig utáltam ott dolgozni, nem akartam senkivel beszélgetni, és amúgy is zárkózott vagyok./

2017. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amit az előttem szóló írt az nem egy hülye módszer. Én is csináltam hasonlót amikor adódott az alkalom arra hogy leszólítsak egy kedves fiatal csajt akkor én is elsőskörben köszöntem, ami én véleményem szerint illik egy munkahelyen még ha a büdös életben nem dolgoztok együtt akkor is. Másrészt ezzel már le lehet szűrni mennyire veszi jó néven a köszönést az illető, mennyire mosolyog, vagy úgy áll hozzá hogy szívesen köszön és nem néz le téged. Már eleve a szeméből, a tekintetéből, az arckifejezéséből le lehet venni hogy mennyire veszi ezt jónéven. De én szerintem egy köszönés alapvető dolog, de mindegy is.

Aztán valóban ha úgy jön ki a lépés akkor kérdezni valami teljesen általános dolgot csak simán beszélgetésképpen, és ha már tényleg arra is nyitott akkor már könnyebb további beszélgetésekbe kezdeni.

Én is így kezdtem azzal a csajjal aki nekem nagyon tetszett, végül nem jöttünk össze de nagyon jó barátok lettünk. Nála is úgy kezdtem amit írtam előbb, és amikor már elég jól ment a dolog, volt konkrét témánk meg jókedvvel fogadtuk egymást akkor mindig hívtuk egymást kávézni, meg munka után is találkoztunk.

Lényeg a türelem, és add önmagad, ne görcsölj rá semmire és ne keseredj ha elhajtanak a tudod hova.

2017. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valami utazással kapcsolatos dologgal menj oda, pl. "Szia, egy busszal szoktunk menni régóta vársz már itt? Nagyon késésben vagyok."

Arra számíts viszont, hogy ha nem jön össze, akkor tök ciki lesz a következő években kerülgetni egymást.

2017. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó 3!!Köszönöm szépen!!
2017. szept. 9. 16:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Poén és üzenet az összes halogatós ffi társamnak! Azóta nem láttam egyik hölgyet sem....
2017. szept. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!