Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek nagyon rosszul sült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nagyon rosszul sült el életük első párkapcsolata, hogyan és milyen hamar tudtátok túltenni magatok rajta?

Figyelt kérdés
Utána bezárkóztatok, esetleg pont hogy próbáltatok minél több emberrel beszélgetni, eljárni szórakozni? Mennyi idő után sikerült újra megbíznotok valakiben annyira, hogy párkapcsolatot is el tudjatok képzelni vele?
2019. márc. 19. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Első komolyabb kapcsolatom, sajnos elég rosszul sült el. Borzalmasan sok rossz dolgon mentem keresztül és igazából nagyon rossz időben választottam azt, hogy legyen valakim.

Másfél évig voltunk a lánnyal, viszont nagyon nyomorultul viselkedett és emiatt sokszor kiabáltam, veszekedtem vele. Habár ennek ellenére, még is szerettem, és kitudtam volna tartani mellette.


Ő dobott ki végül, nyomás hatására.

Belebetegedtem. 5 év telt el, mióta kidobott.

Öngyilkos akartam lenni, az első pár hónap után.

Végül nem jött össze, de nagyon tönkre mentem.

Azóta nem is ismerkedtem és nem is volt senkim.


Ő velem ellentétben, hamar elkezdett ismerkedni, mellettem nem voltak barátai, sokan lenézték és csak csesztették.

Neki kb 1-2 hónap után már volt egyből valaki.

És igazából folyamatosan pasizott utána.

2019. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent a "nagyon rosszul sült el"? Meg nem vert soha, nem kényszerített olyan helyzetekbe, amiket nem szerettem volna, alapvetően mindig jól bánt velem. Annyi csak, hogy elmúlt a szerelem részéről és megcsalt, de utána egyből szakított. Én ezt értelemszerűen borzasztóan éltem meg, de azért ennél nyilván vannak rosszabbak is. Elég sokáig gyászoltam a kapcsolatot, majdnem hogy kétszer annyival tovább, mint ameddig egyáltalán együtt voltunk, de azért nem zárkóztam be (ebben nagyon sokat segítettek a barátnőim), igyekeztem ismerkedni, folytatni tovább az életem, haladni előre és nem hagytam, hogy életem első csalódása örökre megnyomorítson. Vigasztaljon a tudat, hogy lesz még több csalódásod is.


Egyébként miután kelően meggyászoltam a kapcsolatot és már nem hasonlítgattam mindenkit az exemhez egészen hamar találtam normális pasit akivel boldogan együtt tudtam lenni, mindenféle problémák nélkül. Attól még, mert egy megcsalt, a másik nem feltétlenül fog ugyanúgy átverni.

2019. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon könnyen léptem túl rajta. Annyira nem volt jó ember, annyira rosszul bánt velem az utolsó hónapokban, hogy teljesen megölte az összes érzelmemet maga felé. Talán a szakítás után után 1 vagy 2 hónappal találkoztam a következő párommal, akivel 3 évig voltam együtt. Igazából az előző kapcsolatom semmilyen hatással nem volt rám azon kívül, hogy egy életre megtanultam, hogy az agresszív suttyókat az első jeleknél ki kell dobni a francba. Tulajdonképpen akkor jöttem rá a saját értékemre amikor az első párom abszolút nem ehhez méltóan bánt velem.
2019. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz volt az első kapcsolatom, éveken át csak megalázott, kizsigerelt de közben elhitette velem, hogy ha kidob akkor senki másnak nem fogok kelleni ezért inkább szenvedtem és vele maradtam. Amikor (végre) vége lett utána nagyon mélyen voltam, azt hittem tényleg, hogy semmit nem érek és senki nem lenne boldog velem. Mivel az exemmel az egyetlen jó a kapcsolatunkban a szex volt így ez lett a szeretetnyelvem. Mindenkivel összefeküdtem, hogy bizonyítsam magamnak, hogy igenis másnak is kellek és nem vagyok egyedül. Hosszú évekig így léteztem, buliztam 0-24 rengeteg futó kalandom volt mire összeszedtem magam. Olyan önbizalmam lett mint még soha, a barátaim szerint ragyogtam, sütött rólam immár egyedülállóként a boldogság. A szerelem sem váratott sokat magára; megismertem a férjem aki az ideálom mindenben, rajongok érte és fantasztikus a kapcsolatunk. :)
2019. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem vert meg, nem is csalt meg tudtommal, csak érzelmileg készített ki elég durván a viselkedésével, amit nem néztem volna ki belőle, de úgy tűnik, félreismertem az elején.


Amúgy F vagyok.

2019. márc. 19. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem zárkóztam be már mire oda került a kaocsolat hogy vége addigra már szinte semmit nem éreztem exem iránt. Teljesen kiölt belőlem mindent csak sajnálni tudtam de azt is felesleges volt mert ahogy eljöttem már össze is jött a csaj haverjával akivel csalt. Nem zuhantam össze van egy nagyon jó barátom ő mindig mellettem volt. Ennek viszont már 2 éve lassan és még mindig nem tudok bízni senkiben de igazság szerint nem is nagyon akarok.
2019. márc. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz véget ért az első kapcsolatom. A sztori a következő: alkesz srác, céltalan, naplopó. Amikor összejöttünk, előtte volt balesete, és annak a rovására könyvetem el a munkakerülését. Később nem változott, erőszakos lett. Amikor szakítottam vele, elődöntöttem, hogy egy darabig biztos, hogy nem lesz komoly kapcsolatom. Volt is egy alkalmi partnerem, de visszagondolva évekig depressziós voltam utána. Aztán szépen lassan újra összeszedtem magam, és akkor találtunk egymásra a férjemmel, hat éve. Mai napig van, hogy eszembe jut, de már nem vagyok rosszul az emlékektől.
2019. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!