Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy sugar baby mennyit keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sugar baby mennyit keres Magyarországon?

Figyelt kérdés

Néztem mostanában, hogy mennyire divat lett külföldön és Magyarországon is ez a sugar daddy- baby kapcsolat.

Ne értsetek félre, nem szeretném kipróbálni, nem a stílusom, csak barátnőm sokat beszélt már róla (őt érdekli a dolog) és kíváncsi lettem, hogy vajon mennyit kereshet egy ilyen lány, hogy megéri neki ez a kapcsolat. Havi 300.000 ft? Vagy mennyi az annyi?



2019. márc. 19. 23:07
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
49%

#20 Tanul, ba..szod... 😃


Nem az 1800-as években élünk. Aki keresni akar, anélkül hogy rózsaszín bucira k.úrnák naponta a puncogóját az tanuljon.

2019. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
33%

20

Dolgozzon???

2019. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
33%
idegyűltek most a puncsos qrvák, vagy mik ezek a válaszok meg lepontozgatás?
2019. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

"Tanuljon", "dolgozzon," nem olyan egyszerű azért ez.

Én is egyetemre járok, közben folyamatosan dolgozom, egy perc szabadidőm sincs a legszebb éveimben és így is egy koszos lyukban lakok, mert nem valami egyszerű a megélhetés,főleg ha mellette az egyetemre szeretnél koncentrálni.

Nem azt mondom, hogy ez a sugar daddy dolog a megoldás, de én azért nem nézem le azt, ha valaki ilyen jellegű okok miatt belemegy Egy ilyen kapcsolatba. Az az ő saját szíve joga.

Én biztos nem mennék bele, de sosem ítéltem el az ilyen lányokat. Azokat már el lehet, akik nem dolgoznak, nem tanulnak, hanem csak rongyolnak a puncson, de ez már más téma.

2019. márc. 21. 13:45
 25/47 anonim ***** válasza:
30%

Felveszed a diákhitelt, csip-csup visszafizeted ha valamit érő diplomád van.


Nem, szimplán csak lusta luxusfüggő qrvák ezek.

Kevés olyan van aki tényleg félreteszi és mondjuk vállalkozásba kezd, vagy valami nemesebb célt szolgál.


Egytől egyig elkúrják mind kocsira, luxus ruhákra, kutyakozmetikára meg 150 ezres kokainszelencés partikra... könnyen jött pénz könnyen el is megy az ilyen mihaszna qrváknál.

2019. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Azt hiszem itt az emberek legnagyobb fegyvere az általánosítás.

Ne legyetek már ilyen mélységesen felületesek :D

A kettő között van valahol az igazság.

2019. márc. 22. 14:49
 27/47 anonim ***** válasza:
28%

te általánosítasz, hogy biztos mindegyik nyomorog, és anyukájának kell gyógyszerre a pénz

pedig ha megnézed azokat a 18-20 éves lányokat, egy teljesen jól felszerelt szobában, fürdőszobában fotózzák magukat a tükörben egy drága iPhone-al

ezeknek nem a nyomorgásuk miatt k_rválkodnak, hanem egy gucci táska meg Seychelle-szigetek nyaralás miatt

2019. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
83%

Nem győzöm csodálni mennyire nincs tisztába az “átlag magyar” az egyetemista szegénységgel.

Tandíj, lakhatás, megélhetés... emellett örüljön az ember ha heti 16-20 órában tud melózni br. 1000 ft órabérért.


Férfiak anyagi segítségével végeztem közgazdász szakot, bár az ő segítségük nélkül találtam utána relevàns állást. 2 év nyomorgás után adtam erre a fejem, ami már középsuli végén kezdődött.

Semmi extra nem történt az életemben, amiért ez kellett volna..... elváltak a szüleim, anyum nevelt egyedül, aki keveset keres. Rengetegen vannak így!

2019. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom mennyi barátodnak számoltál be eddig róla, hogy k#rva voltál...
2019. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
21%

#29. Kivétel nélkül elvárták, hogy diplomám és magas fizum legyen.


Az egészre nem lett volna szükség, ha megértik, hogy nem volt pénze az elvált anyumnak a diplomámra. Szó sincs erről,ez a

21. század, a nőnek is sok pénzt kell keresnie, különben a párkapcsolat rovására megy.

2019. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!