Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy sugar baby mennyit keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sugar baby mennyit keres Magyarországon?

Figyelt kérdés

Néztem mostanában, hogy mennyire divat lett külföldön és Magyarországon is ez a sugar daddy- baby kapcsolat.

Ne értsetek félre, nem szeretném kipróbálni, nem a stílusom, csak barátnőm sokat beszélt már róla (őt érdekli a dolog) és kíváncsi lettem, hogy vajon mennyit kereshet egy ilyen lány, hogy megéri neki ez a kapcsolat. Havi 300.000 ft? Vagy mennyi az annyi?



2019. márc. 19. 23:07
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
25%
minek nyalogatod szottyadt öregemberek golyóit, ha te olyan gazdag vagy?
2019. márc. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
12%

#39, Te kezdted hozni a nyilvánvaló csúsztatásokat és hazugságokat a magyar egyetemista nők sanyarú sorsáról - ami bicskanyitogató.


Ne csodálkozz, ha aztán kapod az oltást emiatt.

Láthatod, még azt se mondanám magamról, hogy elítélném a prostitúciót. Tényleg mindenkinek a saját élete.


...de egy kurv.@ legalább nem álszenteskedik, és beismeri, hogy a luxusfüggés, és a gyorsan jött pénz a lényeg.


Csak könyörgöm, ne alázzátok már meg a rendesen tanuló és dolgozó és szerényebb nőtársaitokat ezekkel a hazug nagymonológokkal. Igen, egymilliószor többre tartuk bármelyikük mint téged, aki árulta a pin..ját. Egyébként meg úgy is hazudni fogtok majd leendőbeli párotoknak, úgyhogy nem csak k...urva de hazug is egy ilyen "nő".


Nem mondom egyenes gerinc és szép jellem.

2019. márc. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

Emberek.

Egyre borzalmasabb dolgokat írtok. Kicsit elborzaszt, hogy ilyen az emberiség. Mindkét oldalról undorító ez a végtelen buta és bunkó modor.

Ha még egy olyan válasz érkezik, ami csak egymás lehúzásáról szól, akkor törlöm a kérdést.

2019. márc. 23. 17:09
 44/47 anonim ***** válasza:
83%

Kár szépítgetni, a ku..rva az ku..rva marad bárhogy is nézzük.


Pl barátnőm 1.5 órás távról ingázott az egyetemre, mondtam neki költözzön be a belvárosba hozzám. Még fizetnie sem kell, mert én jól keresek, neki meg épp válóban voltak a szülei és egy forinttal nem támogatták.


Nem hagyta, inkább vállalt egy magántanári állást és beszállt az albi pénzbe.

Nekem egy percig nem jelentett volna gondot, ha nem fizet... de ő a saját lábán akart állni.

A számlákat is splitteljük, ha úgy adódik, persze ha elhívom valahová azt én állom.


Nekem ezt jelenti az önbecsülés. Ilyen nőkből van manapság kevés, de őket meg kell becsülni.

2019. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
31%

figyelitek, hogy hány regisztrációja van ennek a nyomoréknak? 100%-os válaszokat lehúzott 30-ra :DDD

Sok életed lehet...

2019. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
Igen, 300 körül. De ez csak az átlag, ami ugye nem sokat mond. A pasi és a nő függvényében nagy eltérések lehetnek és vannak ettől.
2020. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 Tóth Gergely ***** válasza:
Tényleg megterhelő az egyetem. A tanulás is megterhelő és nem kapsz érte pénzt. Megpróbálhatsz kifogni egy fickót, aki támogat egy normális párkapcsolatban. Nem kell, hogy gazdag legyen, ez inkább hajlandóság, ha fontos vagy valakinek. Régen ez volt a normális, de a jó lelkű hölgyek pórul járnak, ha túl korán fekszenek le valakivel, lehet, hogy arra utazik, aztán eltűnik. Regisztrálnék, ha tudnám, hogy vannak fent normális lányok, akiknél nem elfogadhatóak az egyéjszakás kalandok.
2021. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!