Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi személytelen,3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi személytelen,3/3 személyben feltett kérdés? Mi értelme van ennek? Aki kérdez az vállalja fel- szerintem-, hogy a kérdését/történetét saját maga, hozzátartozója, barátja vonatkozásában teszi fel.

Figyelt kérdés

Sokan úgy teszik fel a kérdést,hogy nem derül ki, a történetben a kérdező tulajdonképpen ki is.

Esetleg hozzáteszik,hogy ez elvi kérdés, sosem történt meg, Vele még véletlenül sem, talán valamelyik barátjával, vagy hirtelen eszébe jutott.Igy hogy kér tanácsot/ vonatkoztatja magára?


2019. márc. 21. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Azt hiszik mindenki gondolatolvasó!
2019. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván szégyellik... gondolom én. Nekem a kedvencem az, amikor valaki egy anonim oldalon annyit ír ki, hogy "Tudna-e valaki segíteni? A részleteket küldöm privátban."
2019. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarják, hogy elfogult válaszokat kapjanak.

Főleg családi kapcsolatokban van olyan, hogy ha kiteszed ugyanazt a kérdést más szemszögből, tök más válaszokat kapsz, csak mert savazni akarnak valakit.

2019. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy? Ha E/1-ben írja, akkor sem tudod, hogy ki. Ez egy névtelen oldal, így semmilyen felvallalasrol nem lehet beszélni.
2019. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
"Az nem az én kérdésem volt, ez az első kérdés, amit kiírok."
2019. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es, nem a kérdező beazonosítására gondolok természetesen! Azért is írtam,hogy milyen szerepet tölt be a történetben?


És ez nem mindegy..leír egy olyan kérdést amiben hárman érintettek,pl. nő/férfi/férfi barát, akivel a nő megcsalja.


Most ki az aki kérdez?Kinek adsz tanácsot/véleményt? Persze, mondhatsz magáról a történésről is véleményt, általában ezt teszik az ilyen módon feltettre. De ha a kérdező a maga dilemmáját akarja megoldani, erre kér segítséget,mit vár ha nem mondja azt,hogy "én vagyok az, aki a pasimat megcsaltam a barátjával", vagy:"én vagyok aki pasit, akit a barátnője megcsalt a barátommal", vagy" én vagyok a barát, aki elcsábítottam a barátom nőjét"...

2019. márc. 21. 10:24
 7/11 A kérdező kommentje:
bocs', javítom: "én vagyok a pasi, akit a barátnője megcsalt.."
2019. márc. 21. 10:26
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
A kérdező feltehet kérdést közvéleménykutatás címén is. Ez nem jutott eszedbe?
2019. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Közvéleménykutatás?Na nem, ez tényleg nem jutott eszembe!


Főleg az nem,hogy ennyi közvéleménykutató létezik, és ennyi egyedi történet, ami még véletlenül sem lehet közvéleménykutatás témakör.


Írhatod ezeket, de nem ez áll fenn.

Egyszerűen ezek a kérdezők még anonim oldalon sem akarják felvállalni,hogy mindaz amit leírnak Velük történt.


De ha ez így van,hogy is várnak értékelhető tanácsot?

2019. márc. 21. 11:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A munkahely, kollégák kategóriában van egy felhasználó, aki ilyenekkel szórakozik, már a stílusából fel lehet ismerni. Akkor itt miért ne lehetne?


Én is kérdeztem már úgy, hogy nem voltam érintett, ismerősök, rokonok sem, csak elgondolkodtam egy szituáción, és arról kérdeztem, akár egy film vagy könyv kapcsán.

2019. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!