Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi személytelen,3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi személytelen,3/3 személyben feltett kérdés? Mi értelme van ennek? Aki kérdez az vállalja fel- szerintem-, hogy a kérdését/történetét saját maga, hozzátartozója, barátja vonatkozásában teszi fel.

Figyelt kérdés

Sokan úgy teszik fel a kérdést,hogy nem derül ki, a történetben a kérdező tulajdonképpen ki is.

Esetleg hozzáteszik,hogy ez elvi kérdés, sosem történt meg, Vele még véletlenül sem, talán valamelyik barátjával, vagy hirtelen eszébe jutott.Igy hogy kér tanácsot/ vonatkoztatja magára?


2019. márc. 21. 09:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért harmadik személyben teszik fel a kérdést, mert ha E/1-ben tennék fel, akkor jön az, hogy itt a gyk-n mindig a kérdezőt hibáztatják a válaszolók.

Mindig ezt látom, egyszer le is teszteltem. Egyszer én voltam a nagyi, aki nem akar vigyázni a mostohalánya gyerekére, rá kis időre pedig én voltam az anyuka, akinek a gyerekére nem vigyáz a mostohaanyja (okoknak ugyanazokat írtam). Mindig esetben a kérdező volt a szemét, "természetesen". Első esetben én voltam a szemét, férjem lányát gyűlölő némber, aki betettem az akármicsodámat a készbe az özvegy férfi mellett, és arra sem vagyok képes, hogy a lánya mellett felvállajam a nagyi szerepet. A második esetben pedig én voltam az elkényeztetett p...a, és egyáltalán, több tiszteletet az apám felesége iránt, és különben sincs semmi kötelezettsége a gyerekvigyázásban.

Na, hát ezért teszik fel az értelmesebbek harmadik személyben a kérdést, hogy ne alapból, kritika nélkül a kérdező legyen hibáztatva (persze akkor meg jön az, hogy "és neked mi közöd ahhoz". De hát gyk, mit lehet várni?

2019. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!