Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jelentése annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jelentése annak, ha egy férfi (haver) úgy köszön el, hogy a két puszi mellé, megfogja a derekad és szorosan magához húz?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 15:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező:


Szerintem ne foglalkozz a fazonnal, főleg ha felesége van, még belekever valamibe. Az emberek többsége szar házasságban van, persze, hogy megakad a szemük 1-2 lányismerősön, és elfantáziálgatnak.

2019. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én az ilyenekre mindig azt mondom hogy egyrészt érezni kll hogy ez többrt jelent-e vagy sem, mert azért az ember általában megérzi ha valaki többet akar/máshogy viszonyul. Másrészt más jelekből is olvasni kell. Ne csak ebből az egy elköszönésből hanem egyéb alkalmakból, viselkedésből.

Ez így kicsit olyan hogy te statisztikát akarsz csinálni ,(most csak mondok egy példát) hogy a magyarországi nők hány %-a házas/él párkapcsolatban és akkor te megkérdezel 10 embert. Következmény:nem tudsz hiteles statisztikát csinálni mert lehet kifogsz 10 szinglit vagy épp 10 házast. Nem lesz hiteles a statisztika.

Na szerintem éléggé hasonló hogy ilyen jellegű (többet akar) következtetéseket sem lehet levonni 1 alkalomból, 1 valamilyen megnyilvanulásból.

2019. márc. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy elege lett a haverkodasbol.
2019. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
12# Teljesen igazad van, amúgy nem ez volt az első félreérthető helyzet, amit ez a haver teremtett.
2019. márc. 21. 17:01
 15/15 anonim ***** válasza:
2 éves késéssel leirnam hogy , én is megszoktam fogni az ismeros lanyok derekat mikor puszival koszonunk egymasnak,egyik kezemet mindig oda, masikat a hatara,ha reszeges vagyok akkor hatarozottabban de nem huzom magamhoz , szerintem nem feltetlen jelenti azt hogy tobbet akar, de kivancsi vagyok mi lett belole vegul
2021. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!