Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most többet akar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most többet akar a lány, vagy barátságot? Hosszú, izgi sztori!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy igen nehéz helyzetet fogok vázolni, előre is köszönöm, aki elolvassa és válaszol! Van egy lány, akivel régebbről ismerjük egymást, viszont csak mostanában beszélgettünk és talizgattunk többet. Mindketten 19 évesek vagyunk, egy városba, ám nem egy középiskolába járunk. Írom is a fő bajt: gyakorlatilag nem ír vissza. Ezt ő azzal magyarázza, hogy sosem messengerezik csak nagy ritkán. És tényleg. Van, hogy egy nap alatt 3-4 üzenetet kapok tőle összesen, ennek ellenére ezen belül van, hogy néha rám ír. NÉHA. Szóval gyakorlatilag 0, telefonálni se szeret. Ezek alapján már rögtön persze lehetne írni, hogy á semmi se lesz. Viszont! Talizgatunk egy ideje heti 1-2-szer. Ilyenkor nagyon jól elvagyunk, ölelkezünk, két puszival köszön és köszön el. Sokat nevetünk, jól elvagyunk nagyon, utána volt hogy írta hogy nagyon jól érezte magát és szívecske (persze ettől még aznap se nagyon írt vissza bármi mást is..). Elhívtam moziba, azonnal igent mondott, az is nagyon jó volt. Már felvittem lakásunkra (pont ma) tvz-getni, meg vittünk fel kaját és nagyon jól elvoltunk, csomót nevettünk, már fejre ment a puszi részemről meg ugye egymáshoz érve tv-ztünk, néha picit, pár mp erejéig megfogtam a kezét. Szval jó volt nagyon, tökéletes volt. Ettől viszont még persze ma sem fog visszaírni. Továbbá: amikor rákérdezek hogy mi van kettőnkkel akkor nagyon kitérő választ ír. Volt, hogy elegem volt hogy sosem ír semmit és olyan helyzetet teremtettem és oylat írtam, amiből egy fél szóval barátzónába tett volna viszont nem tette, holott kb ki próbáltam erőszakolni, hogy teszteljem. Viszont arra sem utal egyértelműen, hogy akarna többet. Szerinte "majd lesz ami lesz." Szval itt tartunk. Elhívtam a ballagásom utáni 20 rokonnal zajló vacsira, ezt is tesztelésnek. És rögtön igen volt a válasz, holott nyilván senkit se ismer. Könyörögve kérlek Titeket, hogy segítsetek, hogy ez mi. Mert vannak lánybarátaim persze, viszont ez számomra a mozizgatás meg a többi sehol nem baráti kategória, viszont mégsem ír vissza, és ez az ami a leginkább zavar. Tényleg létezik hogy sose messengerezik? Holott van hogy azt jelzi hogy sokat fenn van.... Szóval, mi a véleményetek?
2019. márc. 21. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Jó vagy unaloműzőnek, de ha ezt így mondaná, nem lennél az a továbbiakban, mivel egyértelmű, hogy te mást akarsz.

32/f

2019. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy valóban nem sokat messengerezik. Én van, hogy napokig se vagyok elérhető interneten keresztül. Telefonon beszélgetek, ha csak arra van lehetőség, de annyira nem az én világon az sem. Személyesen szeretek igazán csak beszélgetni és időt eltölteni.

Az, hogy ott van a neve mellett a zöld pont sem jelent semmit. Mert lehet bejelentkezett FB-ra számítógépen és amúgy tök mást csinál és úgy hagyta.

Miért nem személyesen kérdezed meg, mi a véleménye kettőtöktől? Akkor látnád a reakcióját, nem tudna később reagálni, nem tudna kitérő választ adni.

Én is ismerkedtem olyan sráccal, akivel ha találkoztunk tudtunk mindenről beszélgetni, tök jól elvoltunk. És találka után, mikor hazaért vagy másnap messengeren kérdezett komolyabb dolgokról, személyesen sohasem hozta fel a témát. Ez például nekem nagyon nem tetszett, hiszen nem feltétlenül azt jelenti, hogy valóban többet akar a srác, ha nem meri személyesen is felhozni a témát. Lehet ő is így érzi.

Barátommal például, ha nem tudunk találkozni, Messengeren a minimális üzenetváltásokon kívül nem visszük túlzásba. Egyrészt, mert lehet valamivel elfoglalta magát a másik vagy csak éppen belemerült valamibe. A lényeg így is az, hogy amikor ketten vagyunk, akkor minden tökéletes. És ez számít.

Szerintem próbáld meg ezeket is személyesen felhozni és beszélni, kérdezni róla.

2019. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Illetve lehet, hogy még nincsen tapasztalata kapcsolatok terén és nem tudja, mit kezdjen a helyzettel.

Bár elég egyértelmű jeleket adsz neki, de lehet, hogy nem esett le neki így sem.

Legyél vele konkrét és türelmes, mert lehet, csak kicsit meg van ijedve a helyzettől. Van, aki így reagál rá.

2019. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se nagyon írogatok a férfinak magamtól,sőt.Az ezzel kapcsolatos rossz élmények miatt.De ha mindig válaszolok,és mindenbe benne is vagyok,akkor tetszik.Szóval szerintem Te is tetszel neki,legyél merészebb,én is el tudom simán képzelni,hogy nem tudja mit is akarsz pontosan.
2019. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ment a pozitív pont, köszönöm! Akkor az utolsó 3 hozzászóló szerint inkább van valamire esély?

Az első válaszoló egyértelmű, én is ettől félek, viszont mivel annyira nem vagyunk együtt sokat, szerintem az unaloműzés nem jön szóba.

2019. márc. 21. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, van.

De tényleg őelőtte is hozd szóba a témát, ne csak írásban.

2019. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!