Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit akar ezzel elérni? Furcsa...

Mit akar ezzel elérni? Furcsa sztori.

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm,már lassan 6 éve.Én 2 éve ismerek egy nőt(30 éves),és 3-4 hónapja a barátnőmmel is megismerkedtek.Mi a barátnőmmel távol lakunk.Az említett nő is.Amióta ismerem ezt a nőt,mindig leírja mi történt vele aznap,stb(igaz nem is kérdem),mesél stb.Engem két éve ismer a barátnőmet prá hónapja.Furcsán kezdett viselkedni a nő.A barátnőmnek mondogatta,hogy írjon rá smst ha hazaért,stb,ami épp történt.Nekem nem mondott ilyet sosem két év alatt,tőle egyből ilyet kér,pedig alig beszélnek.Ha beszélek msnen a nővel,folyton felhozza,hogy a barátnőm épp írt neki,meg elkezdi nekem mesélni,hogy mi van vele mintha én nem tudnám.Írtam neki,hogy tudom én is,hiszem a bnője vagyok.Erre megsértődött,és balhét csinált,hogy ne féltékenykedjek,nem akar elszakítani a barátnőmtől,miközben én nem írtam neki semmi ilyet.

És nagyon sok ilyen dolog van.Alig ismeri a barátnőmet,alig beszélnek,és nekem folyton róla mesél,de úgy,mintha nagyon jóba lennének.barátnőmnek mutattam a naplózott beszélgetést,ő is csak csodálkozott rajta.

És ezekután mindig azzal jön,hogy ő nem akarja tőlem elvenni(mert azt hiszi,hogy engem bánt amit ír,pedig egy szóval se írok ilyet).Szerintem érdekes,hogy folyton ezt csinálja,nem értem mi a célja.

Most azért haragszik rám,mert beszéltünk arról,hogy a legjobb barátnőmet minden nap felhívom,és őt sosem hívom fel,nem is érti minek tartjuk a kapcsolatot.

Hozzátenném,mi 17 évesek vagyunk,ő 30.

Mit szóltok???


2009. szept. 7. 19:08
 1/7 A kérdező kommentje:

Ami lemaradt:Msn-re ha bejelentkezik ez a nő,és nem írok rá,letámad,hogy miért nem írtam rá már x napja stb.Mintha nekem kéne folyton?Annyira gyerekes dolgai vannak.

Régen semmi baj nem volt vele,de sok mindent másképp állít be,túlzásba visz,gyerekes 30 éves létére,és nem értem miért két 17 évest traktál folyton.

2009. szept. 7. 19:10
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnőd skizofrén, és eljátszik még egy embert.

De ha ez nem jöhet szóba, akkor is lehet, hogy egy szélhámos.

2009. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Elég ijesztő. Szerintem valahogy szakítsátok meg a kapcsolatot. Nem tudom mit akarhat, de eléggé őrültnek tűnik nekem, a szó szoros értelmében. Vigyázzatok!

16/L

2009. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem játszik el még egy embert a bnőm,mert ezzel a felnőtt nővel már találkoztunk párszor,meg mentünk bulizni.Szóval ez kizárt.:DÉn csak arra vagyok kíváncsi,hogy ez a nő mit akar ezzel az egésszel..
2009. szept. 7. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi,de nekem már az furcsa,hogy egy 30 éves nő,17 évesekkel haverkodik. Szerintem pont két teljesen különböző kor, beszéd téma. A csajjal gáz van!
2009. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy leszbikus?
2009. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szakítsd meg a kapcsolatot! Ha még nem vagytok nagykorúak, akkor végképp!

Lehet, hogy a lányának tekint egyébként titeket, és félti a kapcsolatot.

2009. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!