Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mit akar a csaj? (bonyolu...

Most mit akar a csaj? (bonyolult, követhetetlen sztori)

Figyelt kérdés

15/F vagyok.


Tegnap délután átmentem egy lány haveromhoz dumálni/gépezni.

Mivel új telefonja van ezért elkértem, hogy megnézhessem és pont volt egy bejövője fb-on az egyik lányosztálytársától. Mivel elképesztően YOLO és THUG vagyok, poénból elkezdtem neki írkálni, hogy mennyire szeretem és, hogy máris hiányzik... stb.

Majd csináltam pár képet és elküldtem neki, hogy tudja, hogy nem a haverom bolondult meg, hanem másnál van a telefon.

Majd megkérdeztem: "jó csávó, nem?" a válasz erre az volt, hogy "nem rossz [könnyezősen nevető smiley]". A válaszaiból azt vettem le, hogy a képek alapján talán kicsit bejövök neki.


Hazaérve bejelöltem és ráírtam folytatva a fárasztó cicám-/szerelmem-/szívem-/kincsem- ezést. Úgy tűnt tetszik neki ez a fajta "humor" (vagy igazából ki minek nevezi). Elkezdtünk beszélgetni pár alap dologról, hogy mit csinál/hogy van.. stb.


Majd kb. 1 óra beszélgetés után írt egy ilyet: "te ugye nem akarsz velem járni?". Hirtelen nem értettem, hogy mi a retek van. Utána kiderült, hogy egy félreértés történt, mert ráírt egy másik fiú is, aki konkrétan elmondta a szándékait (tehát, hogy szeretné megismerni mert tetszik..stb.) és a csajhaverom valahogy bekavart neki és fogalmam sincsen, hogy hogy de én jöttem ki eredményként, hogy én éppen "felakarom szedni", ami igaz is, de nem értettem, hogy miért úgy kérdezte meg, mintha nem lenne tök egyértelmű.


Végülis nem kellett a "ugye nem akarsz velem járni?"-ra válaszolnom, de kicsit utána elment a kedvem, mert azt hittem nyeregben vagyok, de most nem értek semmit.


Továbbra is "cica"zom, de nem mondja, hogy hagyjam abba, csak nevetős smileyt küld.


Ebből a leírásból nem hiszem, hogy sokat értettetek, de én sem értem, hogy most ki mit akar?!


Köszi, ha valaki megpróbálja értelmezni a szöveget.


2015. márc. 29. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
tényleg jó sok bető
2015. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
betű
2015. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 To7ka ***** válasza:
100%

A szöveg értelmezésével nem is lenne baj, ez a "newage" dolog nem jön be. Az online facebook problémák, az első körös becézgetések, a neten ismerlek csak de már járni akarunk... Vezesd át személyes ismerkedésre, és ott elég aktívan kiderül, hogy mi is a helyzet.:)

Online Ő is sokkal bátrabb, meg lehet így kezeli le a nyomulásod, jólesik neki, kiélvezi, de nem akar semmit Veled sem. Pláne ha ilyen sűrűn nyomulnak rá a pasik. Bár egész ügyes és határozott próbálkozásod volt, vidd tovább és majd lesz valami (komolyan, szépen kérlek, személyesen vidd tovább.)

2015. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az biztos.
2015. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Személyesen elég nehéz lesz, mert elég messze lakik tőlem, és soha nem járok arra, ő is csak akkor jön erre, ha a barátnőjéhez jön át...
2015. márc. 29. 12:43
 6/6 anonim válasza:
Hat, ha neveto smileykat ir, valoszinuleg jofejnek tart, lehet h belemenne egy taliba.
2015. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!