Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak szüzekkel vagyok képes összejönni?

Figyelt kérdés

Őőő.. ez most elég furán hangzik, és tudom, ha szerelmes vagyok nincs válogatás hogy ó akkor te nem vagy szűz, mégsem kellesz, viszooont... engem pl. nagyon zavarna ha a barátom nem lenne szűz (és nem velem vesztette el), mert folyamatosan arra gondolnék, hogy előttem mással csinálta, és hogy milyen arcot vághatott közben, stb. Most 19 éves vagyok, és hát 16 évesen azthittem kinövöm, de akkor már ideje lett volna kinőni mára, nem? Q_Q Igazából ez engem nem zavar kifejezetten, csak azért írtam ki ide, mert nem találtam egy ilyen kérdést sem, vagy bármit a neten, és érdekel. Jelenleg van barátom, akivel együtt veszítettük el, és csak belegondoltam hogy ha NE HAGYJ ISTEN elválnának útjaink, én egyedül halnék meg, mert 20on éves szüzek nemigen vannak XDD

Ne értsétek férre légyszi, ez nem azt jelenti, hogy ha előttem szerelmes volt valakibe a kiszemeltem és lemerészelt feküdni vele akkor ő a szememben egy aljas ember, csak egyszerűen zavarna a tudat.

Ehhez még társul az is, hogy folyton a fiatalabb fiúkra buktam... NEM 10 ÉVES, de ha én 17 voltam, akkor 15 évesekre (ja és nem az ilyen tipikus bulizós fuckboyokra gondolok, hanem a normálisabb 15 éves rétegre). Erre is rákerestem már, de 0 találat, minden lány az idősebb pasikra bukik (wtf). Pl. nem is szeretem azokat a fiúkat, akik idősebbnek néznek ki a koruknál.. (szakáll, testszőrzet, ilyesmik)

Valószínúleg agyilag 14 maradtam, szóval az olyan válaszokkal, mint mondjuk a "hülye kisgyerek vagy még, barbizzál" kíméljetek, így is poénra vettem a kérdést, holott teljesen igaz amit írtam. Kösz, hogy elolvastadXDD



2019. márc. 21. 18:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
37%
Mert sajt
2019. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Keress egy jó dokit. Csodákra nem képes, de talán segít... ;)
2019. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Nálam 2 évvel fiatalabb a barátom :/ És utálom ha borostás. Azt szeretem ha babapofi ;)
2019. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

mondjuk pszichológuson gondolkodtam már, több okból is.

Utolsó: babapofi a legjobb. aw. (nemvagyokpedoamúgy)

2019. márc. 21. 18:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia 17 vagyok és szűz. Ismerkedsz velem?

32/f


(amúgy te szűz vagy vagy már megvan a szomszéd falu is?)

2019. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

a szomszéd falu IS.

kappa

egyébként van barátom 2 és fél éve, egymással vesztettük el, légyszi ne írjatok rám, hogy 12 évesek vagytok és pont titeket kereslek, mert csak felmerült bennem a kérdés, de van barátom nyugi.<3

2019. márc. 21. 18:31
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Te is csak hercegnősköcc itten! :D

32/f

2019. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

na kedves kérdező, ha esetleg úgy alakulna a dolog, hogy szétmentek a pároddal, akkor ezt az oldalt mindenképp vésd az eszedbe, mert itt akarva akaratlanul is szinte csak szüzeket fogsz találni :)

öhm még én is az vagyok, de ne értsd beajánlkozó levélnek, nem igazán keresek senkit, nem véletlen vagyok még mindig az.


Viszont, eszembejutott rólad az amerikai pite 5 amikor volt egy csaj aki csak szüzekkel feküdt le :D hát van ilyen jelenség de nem túl gyakori. szerintem ne foglalkozz ezzel éld az életed ozt jól van, amúgyis az emberiség 80% nyugodtan fordulhatna psichológushoz...

2019. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
na az 5-öt még pont nem láttam, de most csak azértis megnézem:D
2019. márc. 21. 18:41
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg hatalmas :D dwight stifler a legnagyobb :D őmiatta a kedvencem az 5ös meg 6os, a többit nem annyira csíptem...
2019. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!