Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Haver húgával összejönni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haver húgával összejönni? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön 1 haverom kishúga, de a lány még csak 15 éves, én 18 vagyok. Nem tudom, hogy mit szólna ehhez a haver? A csajnak szerintem bejövök, ezt szűrtem le.
2019. jan. 19. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira már nemis kicsi ha 18 éveseken töri az eszét 😂 Azért próbáld meg,hátha kialakul valamit.
2019. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy jó darabig csak nézni akarsz egy lányt meg a kezet fogni,akkor hajrá
2019. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszintén nem tudom

Volt olyan barátom aki csúnyán összeverekedett a legjobb haverjával mert lefeküdt a húgával

Viszont van olyan is aki ezt jó szemmel nézte

De ha nagyon szereted a barátod és ezt a barátságot hosszútávra szeretnéd akkor óvatosan a kiscsajjal es kerüld mert ha haraggal váltok el az kihat a barátságodra

Kérdezd meg a haverodat h mit szólna És akkor eldől

2019. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetbe, beszéltem haverral is és csak annyit mondott, hogy ő örülne neki mivel egy kúltúrált ember vagyok, nem használnám ki és tényleg megbecsülném. Később hozzá tette, hogy majd beszél a hugával az érdekembe, mert tényleg jobban járna velem, mint egy olyan palival aki csak kihasználja és elhagyja.

Persze később nem sok minden lett belőle, taliztunk párszor volt csók is, de jobbnak láttuk, ha barátok maradunk.

2019. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát 15 éves lehet még nem vagyik olyan dolgokra viszont a mai fiatal kamaszok "korán érnek" szóval lehetséges, hogy akár egy kis idő után másban is benne lenne. De legy türelmes illetve ha szerelmesek vagytok egymásba akkor nem hiszem hogy a bátyja akadály lenne szerintem ő is megértené
2019. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!