Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért Arab? Mert nem értem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért Arab? Mert nem értem. Én férfi vagyok van párom, régóta, őt is kérdeztem arról, hogy a nők miért szeretik az arabokat?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudta megválaszolni. De engem érdekel. Meséljen kérem valaki akinek volt ilyen párja arról, hogy mi volt az amiért őt választotta, tehát miért nem jó egy átlagos magyar, miért különlegesek ők?
2019. márc. 21. 18:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Jajj, végre egy eleg butácska nőkritizáló rinya! Olyan reg volt!
2019. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Miért kötelező magyarnak magyarral?
2019. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%

Minden külföldinek sokkal jobb a mentalitása és teljesen máshogy áll a nőkhöz. Az arabok általában külföldiek. ;D

32/f

2019. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Ja, egy arab tényleg másképp áll a nőkhöz, de abban nincs köszönet.
2019. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem lesz polkorrekt es aki erintett az le fogja tagadni.

Ezeknek a noknek a nagyon ferfias ferfi jon be. Az arabok nem szegyellosek, nem onbizalomhianyosak, nem rettegnek a nok megszolitasatol, hatarozottak. Mellette nagyon galansak, elvarazsoljak a not, europai ferfi egyszeruen nem tud ugy udvarolni, mint ok. Ferfias a kisugarzasuk, nem esnek hanyatt a noktol, nem konyorognek a punciert, van buszkeseguk. Ok nem egyszeruen ferfiak, ok a ferfiassag archetipusai.

Csomo no meg erre gerjed, mert ok meg a noiesseg archetipusai. Az egy kulon fejezet, hogy feher ferfi miert nem jo nekik...

Aztan nehany no meg azt is elvezi, ha kutyaba se veszik. Pont a napokban lattam egy parocskat a buszon, a no nagyon lelkesen csacsogott az arab fickojanak angolul, az neha vakkantott neki vmit, de ra se nezett a lanyra csak telefonozott. Egyszer meg fel is hivott vkit es arabul beszelt vele. A testbeszedukbol egyertelmuen lejott, hogy ki ebben a kapcsolatban a fonok. Ez a lekezelo banasmod kell nehany nonek es az arabok ilyenek, toluk megkapjak.

2019. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Egy arab, amíg udvarol, addig szó szerint a tenyerén hordozza a nőt. Gáláns, figyelmes, a széltől is óv, és nagyon kifejező a nonverbális kommunikációja is. (Muszáj volt nekik megtanulni, a merev ismerkedési szabályaik miatt.)

Határozott, céltudatos, családcentrikus, és még sorolhatnám.

Ráadásul mocskos jól tudnak kinézni, a nagy szemükkel, szempillájukkal, meg a kreol bőrükkel. Olyan kisugárzásuk van, amin nőként fennakadsz, és beleragadsz.


Vannak szír barátaim. Arab párom viszont sosem volt, mert minden vonzerejük ellenére azért ők nagyon tradicionális értékeket vallanak a családot, meg a nőket illetően, aki nem ebbe születik nőként, az belebukhat. Irgalmatlanul féltékenyek, még a legmodernebb felfogású is. Volt szír szerelmem, kétoldalú dolog volt, de örökre plátói maradt, és jobb ez így.

2019. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
7%
Araboknak nagyobb a kolbászuk és erre buknak a magyar nők.
2019. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

lollypop köszönöm, ilyen véleményekre voltam illetve vagyok kíváncsi.

Sejtettem ezen okokat, de ugye én, mint férfi nem értem hogy a nőknek mi kell, mi okozhatja azt hogy egy teljesen más kultúrából teljesen más háttérrel rendelkező embert párjukként akarnak tudni.


Én elég sok időt töltöttem ázsiában anno, ismertem is csinos lányokat, de még véletlenül se merült volna fel a komoly kapcsolat mert teljesen más emberek..

2019. márc. 21. 18:47
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

"Egy arab, amíg udvarol, addig szó szerint a tenyerén hordozza a nőt. Gáláns, figyelmes, a széltől is óv..." Ugyan ezért egy fehér viszont creepy, gyanús, lúzer, nyálas. :D

32/f

2019. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

#9:

A fehér az attól lesz creepy, hogy a nőre telepszik, átmegy kiskutya üzemmódba, és mamusszá transzformálódik.

Egy arab az minden pillanatban azt teszi, amit ő jónak lát, nem könyörög, és nem fut a nő után. Ha visszautasítják, emelt fővel elfogadja, akkor is, ha beledöglik lelkileg.

Nem taperol, nem csorgatja a nyálát, megis érzi rajta az ember, ha odáig van érte.

Aki úriemberként bánik egy nővel, megvédi, tiszteli, az a férfi nagyon vonzó egy nő számára, akkor is, ha fehér.

2019. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!