Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó indok egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó indok egy kapcsolat megszüntetésére?

Figyelt kérdés

1 hónapja ismerjük egymást, 3x találkoztunk. Az utóbbi időben a pasas nagyon megváltozott. Érzem, hogy alig keres és mintha az érdeklődése is lakadt volna. Mire arra a szintre jutok, hogy oké, akkor megírom neki, hogy hagyjuk a francba az egészet, mert számomra ez a fajta bizonytalanság nem kell, akkor mintha megérezné és elkezd újra teperni, én pedig újra hiszek neki... Majd elölről futjuk a kört.

Úgy érzem, hogy ki is ábrándultam belőle, szóval arra gondtam, hogy esetleg megírnám neki, hogy bizonytalan vagyok, esetleg találkozzunk, ahol személyesen és békés módon letudjuk zárni. Nem vagyok egy "netes szakítós" fajta, ezért gondoltam a személyes találkozóra. Szerintetek?


2019. márc. 22. 07:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért :)
2019. márc. 22. 07:57
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de szerintem elég a neten is
2019. márc. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam a neten is, de számomra ez olyan... Hogy mondjam... Nem felnőttes, vagy nem is tudom. :/ Úgy érzem nem valami "illedelmes"
2019. márc. 22. 08:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mehet személyesen is. De ez a viselkedés részéről azt jelenti, hogy lazán kezel, nem vesz komolyan téged - de ezt te is tudod. Szóval igen, ez ennyi volt.
2019. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3 tali az nem kapcsolat hogy szakítani kelljen. Megírod neki ezt amit ide írtál indoklásnak és annyi.
2019. márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Talizzatok és rázd le. Egyszerűen nem lehet, hogy össze vissza játszik veled.
2019. márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen le szeretnéd zárni fölösleges a személyes találkozó, főleg úgy,hogy addig se tettétek meg amíg alakítottátok a kapcsolatotokat.


1 hónap alatt ne lankadjon az érdeklődés, és az sem természetes,hogy csak 3X találkoztatok, bár nem írtad a köztetek lévő távolságot.


Szerintem hagyd, a részedről se érzek lelkesedést iránta.

2019. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem vesz komolyan, ennyi. Pár soros lezárást érdemelne.
2019. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat. Bőven elég, h írsz neki pár sort.
2019. márc. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mint emberi kapcsolat, úgy értettem :) nem szerelmi.
2019. márc. 22. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!